صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

اعلام فراخوان اولین جشنواره ملی عکس آسمانی‌ها درکانون ‌های مساجد مازندران

مسئول ستاد هماهنگي و نظارت بركانون هاي فرهنگي و هنري مساجد مازندران از اعلام فراخوان اولین جشنواره ملی عکس آسمانی‌ها در بین کانون های مساجد این استان خبر داد.

کد خبر : 30257

تاریخ انتشار : 16/06/1394 - 10:33


اعلام فراخوان اولین جشنواره ملی عکس آسمانی‌ها درکانون ‌های مساجد مازندران

به گزارش خط امید بهشهر، محمدفوقي،مسئول ستاد هماهنگي و نظارت بركانون هاي فرهنگي و هنري مساجد مازندران امروز(16شهريور) با اشاره به اعلام فراخوان اولین جشنواره ملی عکس آسمانی‌ها در بين كانون هاي مساجد اين استان گفت: اين جشنواره به همت دبيرخانه كانون هاي مساجد استان چهارمحال بختياري به منظور تهيه بانک جامع تصاویر برگزاری طرح اوقات فراغت و ارائه فعالیت‌های فراغتی کانون‌های مساجد کشور در قالب تصاویری گویا به مخاطبان برگزار مي شود.
 
 وي با بيان اينكه شرکت‌کنندگان در این جشنواره می‌توانند به گردآوری تصاویری از برگزاری اوقات فراغت (آسمانی ها) بپردازند، اظهار داشت: «اوقات فراغت و احیای فریضه نماز»، «اوقات فراغت و آشنایی با مفاهیم قرآنی و کشف استعدادها»، «اوقات فراغت و تقویت مبانی اعتقادی و شبهه‌زدایی دینی»، «اوقات فراغت و جذب جوانان و جوانان به مساجد»، «اوقات فراغت و زمینه نشاط و پویایی نوجوانان و جوانان مسجدی»، «اوقات فراغت و مناسبت‌های ملی و مذهبی»، «اوقات فراغت و سبک زندگی اسلامی با مؤلفه‌های مسجد طراز اسلامی» و همچنین «اوقات فراغت و اسوه حسنه حضرت رسول اکرم (صلي الله عليه وآله وسلم)» موضوعات اين جشنواره است.
 
فوقي با اشاره به اينكه آثار شرکت‌کنندگان در کلیه بخش‌های جشنواره باید مرتبط با سال ۹۴ باشد، افزود: همچنین هر شرکت‌کننده می‌تواند در هر بخش رقابتی جشنواره، جمعا ۵ قطعه عکس ارسال نمايد.
 
 وي با بيان اينكه شرکت‌کنندگان می‌توانند آثار خود را تا ۲۸ آبان سال جاری به دبیرخانه کانون‌های مساجد استان مازندران تحویل دهند، خاطرنشان كرد: عکس‌های ارسال شده به دبیرخانه در ۲ بخش مجزا به صورت حرفه ای و آماتور (دوربین حرفه‌ای و موبایل) مورد ارزیابی و داوری قرار می‌گیرد.
 
 فوقي به داوري آثار  در اول آذر ماه جاري و اعلام نتایج اولین جشنواره ملی عکس آسمانی‌ها همزمان با نیمه آذر سال جاری اشاره كرد و ادامه داد: مراسم اختتامیه و اهدای جوایز برگزیدگان نیز در ۸ دی سال جاری مصادف با میلاد پیامبر اسلام حضرت محمد مصطفي(صلي الله عليه وآله وسلم) و امام جعفر صادق (عليه السلام) برگزار می‌شود.
 
 وي با بيان اينكه اولین جشنواره ملی عکس آسمانی‌ها در مجموع به ۱۴ اثر برتر از ۱۴ پایگاه برتر جوایزی را اهدا می‌کند، گفت: عکس های برگزیده با نام صاحب اثر  در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.


منبع : شبستان

 

  

دیدگاه شما در مورد : اعلام فراخوان اولین جشنواره ملی عکس آسمانی‌ها درکانون ‌های مساجد مازندران

اعلام فراخوان اولین جشنواره ملی عکس آسمانی‌ها درکانون ‌های مساجد مازندران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر