صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی تشکیل می شود

فرمانده گارد سازمان بنادر و دریانوردی از تبدیل گارد به یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی خبر داد.

کد خبر : 30242

تاریخ انتشار : 15/06/1394 - 19:54


یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی تشکیل می شود

به گزارش خط امید بهشهر، سردار رحمت قنبرزاده در مراسم معارفه فرمانده جدید گارد بندر امیر آباد بهشهر افزود : دستورالعمل اجرای آن که در تاریخ 9/6/1394 از سوی ستاد کل نیروهای مسلح به این سازمان ابلاغ شد در حال تهیه و به زودی برای اجرا به اداره کل بنادر استان ها بخشنامه می شود.
سردار قنبرزاده با بیان اینکه یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی از جایگاه قانونی بین تمامی سازمان ها و ارگان های دولتی برخوردار است افزود : فرمانده یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی از افسران شاغل در نیروی انتظامی با معرفی مدیرعامل سازمان و تأیید ستادکل نیروهای مسلح و با حکم فرماندهی نیروی انتظامی منصوب می شود.
علی خدمتگزار مدیربندر امیر آباد در این مراسم با اشاره به اینکه گارد ، پیشرو و خط مقدم حضور در هر بندر است گفت : حفظ مشتری مداری که از اهداف مهم سازمان می باشد در گرو دارا بودن گاردی مقتدر و در عین حال با خلقی احسن است.
وی گارد را به عنوان ضابط قضایی وفق مصوبه سال 1348 هیات وزیران دانست و یادآور شد بندر امیرآباد به عنوان سومین بندر بزرگ کشور را باید به جایگاه اصلی اش برسانیم که این مهم با تعامل و هماهنگی بیشتر همکاران میسر خواهد شد.
در پایان این آیین با اهدای لوح سپاس از سوی مدیریت بندر از تلاش های سیدقاسم حسینی تقدیر و محمد اکبرزاده طی حکمی از سوی رییس سازمان بنادر و دریانوردی به فرماندهی گارد بندر امیرآباد منصوب شد.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی تشکیل می شود

یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی تشکیل می شود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر