صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

حضور شرکت نفتی ترکیه ای برای سرمایه گذاری در بندر امیرآباد

شرکت بین المللی پنتا از کشور ترکیه برای سرمایه گذاری در زمینه نفتی در صدر هیأتی وارد بندر امیرآباد شد.

کد خبر : 30241

تاریخ انتشار : 15/06/1394 - 19:53


حضور شرکت نفتی ترکیه ای برای سرمایه گذاری در بندر امیرآباد

به گزارش خط امید بهشهر، مدیر بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد در این دیدار که در حضور نماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی برگزار شد ، بندر امیرآباد را بزرگترین بندر شمال کشور دانست و افزود: این بندر با قرارگرفتن در مسیر کریدور بین المللی شمال – جنوب ، مرکز سوخت شمال کشور محسوب می شود.
علی خدمتگزار احداث مخازن مواد نفتی را از اولویت سرمایه گذاری در این بندر اعلام کرد و گفت : در حال حاضر امکان ذخیره بنزین تا ظرفیت 10 هزار مترمکعب و تا 16 هزار و 200 مترمکعب برای گازوییل وجود دارد.
وی همچنین از عزم جدی سازمان بنادر و دریانوردی از واگذاری احداث اسکله نفتی طی قرارداد B.O.T به بخش خصوصی خبر داد و اظهار داشت احداث لودینگ ارم در اسکله و ساخت خط لوله تا مخازن نفتی به طول 6/5 کیلومتر از دیگر برنامه های جاری بندر امیرآباد می باشد.
فاروق نماینده شرکت ترکیه ای نیز در این دیدارگفت : این شرکت در کشورهای هلند ، سوییس و هنگ کنگ و کشورهای آسیای مرکزی دارای شعبه و عمده فعالیت این شرکت در زمینه سوآپ و سرمایه گذاری نفتی و ترانزیت سوخت به کشورهای مختلف می باشد.
به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی این بندر در پایان این جلسه هیأت ترکیه ای و قزاقستانی از امکانات و ظرفیت های بندر امیرآباد بازدید کردند.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : حضور شرکت نفتی ترکیه ای برای سرمایه گذاری در بندر امیرآباد

حضور شرکت نفتی ترکیه ای برای سرمایه گذاری در بندر امیرآباد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر