صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدیر سینما بهمن بهشهر:

یک‌ هفته از اکران فیلم محمد رسول‌الله در بهشهر می‌گذرد / مردم اطلاع دقیقی از اکران این فیلم ندارند

مدیر سینما بهمن بهشهر گفت: یک هفته از اکران فیلم محمد رسول‌الله در این سینما گذشته و هنوز مردم این شهرستان اطلاع دقیقی از اکران آن و تهیه بلیط اینترنتی ندارند.

کد خبر : 30163

تاریخ انتشار : 15/06/1394 - 13:49


یک‌ هفته از اکران فیلم محمد رسول‌الله در بهشهر می‌گذرد / مردم اطلاع دقیقی از اکران این فیلم ندارند

به گزارش خط امید بهشهر، مهدی باقری اظهار کرد: اکران فیلم محمد رسول‌الله در سینما بهمن بهشهر یک‌هفته پیش آغاز شده و در این مدت حدود 2 میلیون تومان فروش داشتیم که البته هنوز خیلی‌ها از نحوه دریافت بلیط که به صورت اینترنتی است، اطلاعی ندارند.

وی اضافه کرد: ارسال 3 هزار پیامک از طریق سامانه، تبلیغات از طریق تلویزیون‌های شهری، نصب پوسترهای تبلیغاتی در مرکز شهر و اطلاع‌رسانی از طریق شبکه‌های اجتماعی صورت گرفت.

مدیر تنها سینمای شهرستان بهشهر گفت: یک‌هفته از اکران فیلم محمد رسول‌الله گذشته اما مردم اطلاع دقیقی از اکرانش ندارند در صورتی که این فیلم هم‌زمان با سینماهای تهران در حال اکران است.

باقری اظهار کرد: بعد از فیلم شهر موش‌های دو، حدود 10 روز اکران فیلم ایران‌برگر را داشتیم که استقبال خوبی از این فیلم‌ها صورت گرفت و اکنون به نظر می‌رسد فیلم رسول‌الله از این دو فیلم نیز پیشی بگیرد.

وی درباره اهمیت سینما، گفت: امروزه سینما به عنوان تاثیرگذارترین ابزار هنری در همراه کردن مخاطبان محسوب می‌شود و اکران فیلم‌های خوب، این نقش و جایگاه را پررنگ‌تر می‌کند.

مدیر سینما بهمن بهشهر با بیان اینکه این سینما در سال 1347 ساخته شده و یکی از قدیمی‌ترین سینماهای استان مازندران و کشور است، افزود: در سال 84 یک‌سری تعمیراتی در سینما انجام شد ولی همچنان با مشکلاتی در پخش استاندارد فیلم مواجه بودیم.

این مسئول با اشاره به نصب دستگاه سینمای دیجیتال در بهشهر، این اقدام را گامی برای توسعه فرهنگ و هنر عنوان کرد و گفت: پیگیری‌های "موسسه بهمن سبز" و "سینما شهر" تهران برای نصب این دستگاه در سالن سینما بهشهر جای قدردانی دارد.

وی ادامه داد: بیش از 80 میلیون تومان صرف خرید این دستگاه شد و مزیت سینمای دیجیتال، اکران فیلم‌های روز هم‌زمان با سینماهای سایر نقاط کشور است.

باقری در پایان گفت: فیلم‌های سینمایی خوب و مردم‌پسند با مضامین مختلف اجتماعی و مذهبی در سال‌های اخیر باعث شده تا عده‌ای که تاکنون به سمت سینما نمی‌آمدند یا شاید جایگاه آن را مناسب نمی‌دانستند؛ اما از طرفداران خوب سینما شدند که شور و نشاط مضاعفی را به دست‌اندرکاران حوزه سینما بخشیده است.

 


منبع : فارس

 

  

دیدگاه شما در مورد : یک‌ هفته از اکران فیلم محمد رسول‌الله در بهشهر می‌گذرد / مردم اطلاع دقیقی از اکران این فیلم ندارند

یک‌ هفته از اکران فیلم محمد رسول‌الله در بهشهر می‌گذرد / مردم اطلاع دقیقی از اکران این فیلم ندارند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر