صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
یک هشدار جدی

مصدومیت 3 آتش‌نشان در صحنه یک حادثه

سه آتش‌نشان در عملیات اطفای حریق یک واحد تجاری در بهشهر به خاطر کمبود تجهیزات مصدوم شدند.

کد خبر : 30028

تاریخ انتشار : 14/06/1394 - 08:57


مصدومیت 3 آتش‌نشان در صحنه یک حادثه

به گزارش خط امید بهشهر، عصر روز پنج‌شنبه یکی از قدیمی‌ترین واحدهای تولیدکننده و فروشگاه مبل در بهشهر به دلیل اتصال برق در تابلوی تبلیغات فروشگاه و آتش گرفتن انبار آن، دچار خسارت شدیدی شد و همه تجهیزات و لوازم آن از بین رفت. مدیرعامل آتش‌نشانی بهشهر در گفت‌وگو با فارس گفت:
بعدازظهر پنجشنبه، گزارشی از آتش‌سوزی در یکی از واحدهای تجاری بهشهر داشتیم که مأموران به محل حادثه اعزام شدند اما تجهیزات و نیروی کافی نداشتیم. حسین سراج اظهار کرد: در چنین مأموریت‌هایی، به 30 آتش‌نشان احتیاج داریم که تعداد آتش‌نشانان ما در هر شیفت کمتر از 10 نفر است و در مجموع 33 آتش‌نشان داریم، از طرفی تنها پنج دستگاه اکسیژن در اختیار این سازمان است که ظرفیت مصرفی آن پس از 35 دقیقه تمام می‌شود.
وی با بیان اینکه بارها با فرماندار و شهردار بهشهر درباره کمبود امکانات و نیروی انسانی صحبت شده است، افزود: از همکاری نکردن فرماندار و شهردار با سازمان آتش‌نشانی این شهر گلایه دارم. رئیس آتش‌نشانی بهشهر از صدمه دیدن تعدادی از پرسنل این سازمان در عملیات مذکور خبر داد و گفت: به علت دود شدید حاصل از آتش‌سوزی فروشگاه مبلمان، سه نفر از آتش‌نشانان دچار سانحه شده‌ و به بیمارستان منتقل شدند.


منبع : باشگاه خبرنگاران

 

  

دیدگاه شما در مورد : مصدومیت 3 آتش‌نشان در صحنه یک حادثه

مصدومیت 3 آتش‌نشان در صحنه یک حادثه

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر