صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
سرپرست اولین مسابقات ثبت رکوردهای ایران:

صاحبان رکورد به گینس معرفی می‌شوند

سرپرست اولین مسابقات ثبت رکوردهای ایران گفت: به نفر اول این مسابقات حکم قهرمانی و مدال طلا اهدا و به گینس معرفی می‌شود.

کد خبر : 30026

تاریخ انتشار : 13/06/1394 - 12:45


صاحبان رکورد به گینس معرفی می‌شوند

به گزارش خبرنگار خط امید از سالن برگزاری مسابقات ثبت رکوردهای ایران، حسین طاووسی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مهمترین ویژگی این دوره از مسابقات علاوه بر استقبال خوب اکثر استان‌ها، حضور آتش نشان‌های کشور و کمیته بهکاپ و مسابقات رکوردی این گروه می‌باشد.

 

وی با بیان اینکه این مسابقات در 18 آیتم برگزار می‌شود که نفرات اول هر آیتم نفر اول رکورد کشور در سال 94 می‌باشد گفت: این مسابقات آوردگاهی برای مدعیان است، همه کسانی که مطلع شدند حضور پیدا کردند اما ممکن است کسانی در کشور با رکورد بالاتر باشند.

 

سرپرست اولین مسابقات ثبت رکوردهای ایران تصریح کرد: به نفر اول این مسابقات حکم قهرمانی و مدال طلا اهدا می‌شود و تیم‌های اول تا سوم بر اساس جمع امتیازات تندیس طلا، نقره و برنز اهدا می‌شود و کسانی هم که ثبت رکورد دارند به گینس معرفی می‌شوند.

 

دبیر شورای راهبردی فدراسیون ورزش‌های همگانی در خصوص سطح کیفی مسابقات گفت: تمام تلاش‌های لازم برای برگزاری بهتر این مسابقات انجام شد اما به دلیل کمیت و تعداد شرکت کنندگان رضایت بخش نیست.

 

مدیر اموررفاهی انجمن پزشکان ورزشی ایرانخاطرنشان کرد: تصمیم بر این است که اگر این مسابقات مورد رضایت فدراسیون همگانی و اداره کل ورزش و جوانان مازندران  قرار بگیرد بهشهر مجددا به عنوان برگزار کننده این رقابت‌ها انتخاب می‌شود. 

  

دیدگاه شما در مورد : صاحبان رکورد به گینس معرفی می‌شوند

صاحبان رکورد به گینس معرفی می‌شوند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر