صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
با حضور مسئولان کشوری و لشکری

آغاز تجمع بزرگ ۵۰هزار نفری گردان‌های بسیج/ به رخ کشیدن «اقتدار ثارالله» در بوستان بزرگ ولایت

تجمع بزرگ بسیجیان در قالب رزمایش اقتدار ثارالله در بوستان ولایت تهران آغاز شد.

کد خبر : 29980

تاریخ انتشار : 12/06/1394 - 09:54


آغاز تجمع بزرگ ۵۰هزار نفری گردان‌های بسیج/ به رخ کشیدن «اقتدار ثارالله» در بوستان بزرگ ولایت

به گزارش خط امید بهشهر، تجمع بزرگ ۵۰ هزار نفری گردانهای بسیج و سپاه تهران از دقایقی قبل با حضور برخی مسئولان کشوری و لشکری در بوستان ولایت تهران آغاز شد.

سردار محسن کاظمینی فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ، علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی و مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران از جمله حاضرین در این تجمع هستند که در قالب رزمایش بزرگ اقتدار ثارالله برگزار می‌شود،

این رزمایش از روز گذشته با پیام سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه و فرمانده قرارگاه ثارالله تهران به مدت ۲ روز آغاز شده و در آن گردان های امام علی(ع)، امام حسین(ع)، بیت المقدس، عاشورا، الزهرا(س) و کوثر حضور دارند.

همزمان با برگزاری رزمایش اقتدار ثارالله، گردان‌های فرهنگی سپاه تهران بزرگ حضور گسترده‌ای در این رزمایش خواهند داشت و با آفند و پدافند تخصصی در این حوزه در کنار نیروهای رزمی توان عملیاتی خود را به نمایش خواهند گذاشت.

۲۳ گردان عملیات فرهنگی فضای مجازی سپاه تهران بزرگ به همراه هزاران خبرنگار بسیجی که در بیش از ۴۰۰ باشگاه خبرنگاران عضویت دارند، در رزمایش اقتدار ثارالله ایفای نقش می‌کنند.

گردان‌های عملیات فرهنگی سپاه تهران از سال گذشته تحت آموزش‌های تخصصی و پیشرفته در حوزه های مختلف قرار گرفته‌اند.

اعضای فعال گردان‌های مذکور بیش از ۳۰۰۰ نفرند که هر گردان دارای گروهان‌های تخصصی در حوزه های مختلف تولیدی، دیداری و شنیداری، شبکه‌های اجتماعی، بازی و انیمیشین، گرافیک و ... است.

تقویت منافع ملی و پیگیری اهداف انقلاب اسلامی در فضای سایبری، آینده پژوهی، مدیریت پیام با استفاده از تولیدات مختلف و زبان های گوناگون، استفاده از ابزارهای رسانه، تولید محتوا در حوزه های مختلف، سازماندهی و کادرسازی گردانهای سایبری و انجام عملیات های سایبری با پیگیری اهداف کلان نظام و انقلاب از اهداف تشکیل گردانهای سایبری سپاه تهران بزرگ است.

یگان ویژه فاتحین بسیج در اولین روز از برگزاری رزمایش بزرگ اقتدار ثارالله، به انجام تمرینات نظامی و عملیات‌های دفاعی پرداختند.


منبع : جهان

 

  

دیدگاه شما در مورد : آغاز تجمع بزرگ ۵۰هزار نفری گردان‌های بسیج/ به رخ کشیدن «اقتدار ثارالله» در بوستان بزرگ ولایت

آغاز تجمع بزرگ ۵۰هزار نفری گردان‌های بسیج/ به رخ کشیدن «اقتدار ثارالله» در بوستان بزرگ ولایت

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر