صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

نمایشگاه عکس 'یاد یار' در بهشهر گشایش یافت

همزان با اولین سالگرد ارتحال، حضرت آیت الله سیدصابر جباری (ره) نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه بهشهر، نمایشگاه عکس 'یاد یار' آیینه نیم قرن مبارزه و تبلیغ آیت الله جباری(ره) در بهشهر گشایش یافت.

کد خبر : 29920

تاریخ انتشار : 11/06/1394 - 20:05


نمایشگاه عکس 'یاد یار' در بهشهر گشایش یافت

به گزارش خط امید بهشهر، احمد اسحاقی، مسئول ستاد بزرگداشت اولین سالگرد رحلت آیت الله جباری(ره) افزود: این نمایشگاه با هدف نمایش خدمات ارائه شده توسط امام جمعه فقید بهشهر از دوران بعد از انقلاب تاکنون به نمایش گذشته شده است.
وی اظهار داشت: در این نمایشگاه که امروز با همکاری دفتر حفظ و نشر آثارحضرت آیت الله جباری(ره) اغاز شد، حدود 50 قطعه عکس از دوران مختلف زندگی آیت الله جباری(ره) به نمایش گذاشته شد.
مسئول ستاد بزرگداشت اولین سالگرد آیت الله جباری(ره) ادامه داد: عکس هایی از دوران انقلاب، راهپیمایی ها، حضور در جبهه ها، تشییع شهدا، اقامه نماز جمعه، دیدار با رهبری، مجلس خبرگان رهبری، سمینارهای مختلف دینی و مذهبی و... از جمله این عکس ها است. 
اسحاقی افزود: براساس برنامه ریزی ستاد بزرگداشت، علاوه بر برگزاری مراسم یادواره و آیین بزرگداشت، در طول هفته بزرگداشت نام و یاد شهدا و ارتحال آیت الله جباری(ره)، مسابقه نامه ای به پدر خوبی ها، برگزاری دعای ندبه، افتتاحیه نمایشگاه عکس، مراسم یادیار با برنامه خاطره گویی و برگزاری مراسم اختتامیه از جمله برنامه های در نظر گرفته شده برای این ایام است.
وی گفت: این نمایشگاه به مدت یک هفته در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی واقع در روبروی فرمانداری شهرستان بهشهر برای بازدید عموم دایر است.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : نمایشگاه عکس 'یاد یار' در بهشهر گشایش یافت

نمایشگاه عکس 'یاد یار' در بهشهر گشایش یافت

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر