صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

شیلر قهرمان مسابقات فوتبال روستاهای بخش محروم یانسر بهشهر شد

رییس هیات فوتبال یانسر گفت : بیست و ششمین دوره رقابت های فوتبال روستاهای بخش محروم یانسر از توابع شهرستان بهشهر با قهرمانی تیم فوتبال روستای شیلر به پایان رسید .

کد خبر : 29919

تاریخ انتشار : 11/06/1394 - 20:04


شیلر قهرمان مسابقات فوتبال روستاهای بخش محروم یانسر بهشهر شد

به گزارش خط امید بهشهر، سیدصادق موسوی افزود : در دیدار نهایی این رقابت ها که بین تیم های شیلر و غلامی برگزار شد ، تیم شیلر با یک گل و بسختی حریف خود را شکست داد و عنوان قهرمانی این رقابت ها را به خود اختصاص داد . 
وی ادامه داد : در دیدار رده بندی هم تیم اوارد با نتیجه 3 بر یک تیم سنگ کروج را مغلوب کرد و به مقام سومی این دوره از رقابت ها رسید . 
به گفته موسوی در این رقابت ها 30 تیم از 24 روستای بخش یانسر حضور داشتند که در شش گروه به مدت 17 روز برای کسب عنوان قهرمانی این رقابت ها در زمین فوتبال روستای الارز با هم دیدار کردند. 
وی بیان کرد: بر خلاف آن چه که تصور می شود این رقابت ها دارای سطح فنی بالا و قابل قبولی بود و با توجه به شرایط مطلوب فراهم شده توسط میزبانان ، هر ساله شاهد بهبود کیفیت و ارتقای سطح فنی مسابقات هستیم . 
رییس هیات فوتبال یانسر افزود: این مسابقات یکی از باسابقه ترین مسابقات ورزشی روستایی در مازندران است که همه ساله و با استقبال فراوان روستاییان برگزاری می شود. 
موسوی بیان کرد : یکی از نشانه های علاقه مندی فراوان روستاییان برای حضور در این مسابقات افزایش سالانه تعداد تیم های شرکت کننده است . 
رییس هیات فوتبال بخش یانسر بهشهر افزود: در رقابت های سال گذشته 20 تیم و برای مسابقات امسال 30 تیم شرکت کردند و انتظار می رود در سال های آینده تعداد تیم شرکت کننده ، باز هم افزایش یابد . 
وی ادامه داد: علاوه بر تیم های قهرمان، تیم های فوتبال روستای کوا و چالو به عنوان تیم اخلاق این رقابت ها معرفی شدند.
شهرستان 160 هزارنفری بهشهر در شرق مازندران واقع است که دارای دو بخش مرکزی و یانسر است.
بخش محروم یانسر دارای 53 روستا با دو هزار و 308 خانوار و جمعیتی حدود هفت هزار نفر است.
مسابقات فوتبال روستاهای این بخش به علت نبود زمین اختصاصی و استاندارد در فضای خاکی زمین های کشاورزی و پس از فصل برداشت محصول برگزار می شود.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : شیلر قهرمان مسابقات فوتبال روستاهای بخش محروم یانسر بهشهر شد

شیلر قهرمان مسابقات فوتبال روستاهای بخش محروم یانسر بهشهر شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر