صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
معاون سیاسی، امنیتی استاندار مازندران:

700 پروژه در استان مازندران در هفته دولت افتتاح شد

معاون سیاسی، امنیتی استاندار مازندران گفت: در استان مازندران بیش از ۷۰۰ پروژه با مبلغی در حدود ۴۷۱ میلیارد تومان به بهره برداری رسید.

کد خبر : 29910

تاریخ انتشار : 10/06/1394 - 09:09


700 پروژه در استان مازندران در هفته دولت افتتاح شد

به گزارش خبرنگار خط امید، علیرضا یونسی در مراسم گرامی‌داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تقدیر از مدیران و کارمندان نمونه شهرستان بهشهر که در مسجد جامع این شهرستان برگزار شد اظهار کرد: تا زمانی که تاریخ و انقلاب هست و خدای بزرک و ازلی وجود دارد رجایی و با هنر هم جاوید باقی می‌مانند.

 

وی افزود: این شهیدان ماندگار هستند چراکه از عمرشان، جانشان و همه چیز خود برای خدمت به مردم و کشور تا آخرین نفس و آخرین قطره خون خود گذشته و برای احیای ارزش‌های نظام مقدس و احیای دین خدا پایمردی کردند.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران خاطرنشان کرد: در بین انقلاب‌های جهان، هیچ کشوری به اندازه ایران مظلوم واقع نشد، کشوری که دولت‌های بیگانه برای تسلیم کردن آن بسیاری از شخصیت‌های مهم را ترور کردند و وحشتناک ترین قطع نامه‌ها را به زعم خودشان علیه حکومت بکار بستند.

 

یونسی تصریح کرد: پس از جنگ تحمیلی نیز، از طریق جنگ نرم با استفاده از شبکه‌های ماهواره‌ای، فضای مجازی و رسانه‌های فراوان شنیداری، گفتاری و دیداری با بمباران تبلیغاتی به دنبال منزوی کردن کشور ما بودند ولی مشاهده شد که با پای خودشان به پشت میز مذاکره آمدند.

 

معاون استاندار مازندران با بیان اینکه در بهشهر ۳۰ میلیارد تومان افتتاح پروژه داشتیم گفت: در استان مازندران نیز بیش از ۷۰۰ پروژه با مبلغی در حدود ۴۷۱ میلیارد تومان افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

به گزارش خط امید، در پایان این مراسم نیز از مدیران برتر و کارمندان نمونه دولت در شهرستان بهشهر تجلیل شد.

  

  

دیدگاه شما در مورد : 700 پروژه در استان مازندران در هفته دولت افتتاح شد

700 پروژه در استان مازندران در هفته دولت افتتاح شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر