صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مسئول ورزش بانوان اداره ورزش و جوانان بهشهر

اولین دوره مسابقات ملی ثبت رکورد، در بهشهربرگزار می‌شود

مسئول ورزش بانوان اداره ورزش و جوانان بهشهر گفت: اولین دوره مسابقات ملی ثبت رکوردهای ایران به میزبانی شهرستان بهشهر برگزار می‌شود.

کد خبر : 29908

تاریخ انتشار : 09/06/1394 - 23:39


اولین دوره مسابقات ملی ثبت رکورد، در بهشهربرگزار می‌شود

به گزارش خبرنگار خط امید، مولود کفشی در نشست خبری که عصر امروز در اداره ورزش و جوانان بهشهر برگزار شد اظهار کرد: اولین دوره مسابقات ملی ثبت رکوردهای ایران به میزبانی شهرستان بهشهر در سالن شهید هاشمی‌نژاد این شهرستان روز جمعه13 شهریورماه برگزار می‌شود.

 

وی با اشاره به اینکه ثبت رکورد حتی  توسط یک نفر دراین مسابقات باعث افتخار برای کشور است افزود: با توجه به اینکه مرتضی قلندری ورزشکار 53 ساله بهشهری رکورد دار دو رشته در سطح کشور است، این شهرستان میزبان این مسابقات شد که تمام توان خود را برای برگزاری هر چه بهتر این مسابقات به کار گرفته‌ایم.

 

مسئول برگزاری مسابقات ثبت رکورد تصریح کرد: این مسابقات در 19 رشته ورزشی از قبیل رشته دراز و نشست، شنا سوئدی، شنا باستانی، بارفیکس، هد زدن با توپ فوتبال، پارالل، حلقه( کوچک – خانواده ) پرش طول، پرش ارتفاع و میل باستانی در 120 دقیقه، برگزار می‌شود که 150 ورزشکار با یکدیگر رقابت می‌کنند.

 

به گزارش خط امید، مرتضی قلندری در دو سال اخیر موفق به ثبت رکورد شنای مداوم 12 ساعته در دریای خزر و همچنین زدن شش هزار و 300 میل باستانی در هفتاد دقیقه شد.

  

  

دیدگاه شما در مورد : اولین دوره مسابقات ملی ثبت رکورد، در بهشهربرگزار می‌شود

اولین دوره مسابقات ملی ثبت رکورد، در بهشهربرگزار می‌شود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر