صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
نماینده مردم بهشهردر مجلس شورای اسلامی:

مشاوران دولت به بن بست رسیدند / مذاکرات فقط متعلق به دولت نیست

نماینده مردم بهشهردر مجلس شورای اسلامی در خصوص اظهار‌نظر یکی از مشاوران رییس جمهور گفت: برخی از مشاوران دولت وقتی به بن‌بست می رسند حرف‌هایی می زنند که درست نیست این افراد همان کسانی هستند که در وقت اضافه آمده و دنبال سهم‌خواهی هستند.

کد خبر : 29905

تاریخ انتشار : 08/06/1394 - 13:23


مشاوران دولت به بن بست رسیدند / مذاکرات فقط متعلق به دولت نیست

احمد علی مقیمی در گفتگو با خبرنگار خط امید در خصوص سرنوشت مذاکرات هسته ای گفت: مذاکره فقط متعلق به دولت نیست همه دولت های قبل در این مذاکرات سهیم هستند و تلاش کردند، و تا کنون هم توفیقات حضرت حق و هدایت‌های هوشمندانه رهبری معظم بود.


وی ادامه داد: همانطور که رهبری فرمودند ما هم تیم مذاکره را قبول داریم اما نباید همه مشکلات را به نتیجه مذاکره گره بزنیم، انتظارات مردم را تا جایی بالا نبریم که امید کاذب ایجاد شود، صادقانه به مردم بگوییم که در صورت انجام توافق تا کمتر از یک سال و نیم آینده هیچ اتفاقی نمی‌افتد.

 

نماینده مردم بهشهردر مجلس شورای اسلامی در خصوص برقراری رابطه با آمریکا تصریح کرد: انقلاب ما بر اساس یک آرمان شکل گرفت، امام فرمود آمریکا شیطان بزرگ و رابطه ما با او رابطه گرگ و میش است، سوال اینجا است آیا آمریکا تغییر کرده است؟ همان شیطان و حامی تروریست است.

 

مقیمی با تاکید بر اینکه دولت باید بداند ما با کسانی در حال مذاکره هستیم که همزمان در حال کشتار و جنایت علیه مظلومین است خاطر نشان کرد: مهمترین استراتژی دشمن ایجاد اختلاف میان مردم و دولت است.

 

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی افزود: اینکه برخی گفتند تاپایان عمر دولت استیضاح نداریم، کاملا اشتباه است، ما تا انتهای کار مجلس یعنی هفت اسفند از این ظرفیت می‌توانیم استفاده کنیم اما مجلس به دنبال تحقق شعار سال و همکاری بیشتر با دولت است.

 

احمدعلی مقیمی در خصوص اظهار نظر یکی از مشاوران رییس جمهور گفت: برخی از مشاوران دولت وقتی به بن‌بست می رسند حرف‌هایی می زنند که درست نیست این افراد همان کسانی هستند که در وقت اضافه آمده و دنبال سهم‌خواهی هستند.

 

وی تاکید کرد: اینان همان‌هایی هستند که به دولت عنوان رحم اجاره‌ای دادند، دولت باید این افراد را از دور و بر خود خارج کند که اگر این اتفاق نیافتد و جلوی این حرف‌ها گرفته نشود نمی‌توان گفت که دولت در انتخابات جانب دارانه عمل نمی‌کند.

  

  

دیدگاه شما در مورد : مشاوران دولت به بن بست رسیدند / مذاکرات فقط متعلق به دولت نیست

مشاوران دولت به بن بست رسیدند / مذاکرات فقط متعلق به دولت نیست

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر