صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

طرح آبرسانی به شهرهای نکا و بهشهر بهره برداری شد

طرح آبرسانی به شهرهای نکا و بهشهر روز شنبه همزمان با ششمین روز از هفته دولت مورد بهره برداری قرار گرفت.

کد خبر : 29815

تاریخ انتشار : 08/06/1394 - 09:06


طرح آبرسانی به شهرهای نکا و بهشهر بهره برداری شد

به گزارش خط امید بهشهر، با بهره برداری از این طرح یک حلقه چاه با توان تامین آب به ظرفیت 80 لیتر در ثانیه حفر ، تجهیز و وارد مدار بهره برداری شد.
برای اجرای این طرح که هفت میلیارد ریال هزینه داشت ، خط انتقال آب به طول 650 متر و خط انتقال نیرو به قدرت 130 کیلووات احداث و تکمیل شد.
با بهره برداری از این طرح مشکل کمبود و افت فشار آب پنج هزار و 500 خانوار از ساکنان شهرهای نکا و بهشهر در فصل تابستان برطرف شد.
مدیرعامل آب و فاضلاب شهری مازندران نیز در این مراسم گفت : با این که میزان بارندگی در استان از میانگین کشوری بالاتر است ولی ذخیره سازی آب در گذشته چندان جدی نگرفته نشد.
ذبیح الله ذاکری با اشاره به افزایش جمعیت ، کاهش بارندگی و نیز کاهش میزان آب سفره های زیرزمینی بر ضرورت مهار آب های سطحی و لزوم استفاده از آن تاکید کرد.
وی به بهره مندی تنها 10 درصد جمعیت مازندران از طرح جمع آوری فاضلاب اشاره کرد و گفت : هزینه اجرای طرح های فاضلاب در مازندران به دلیل کمبود و گرانی زمین بیشتر از سایر استان هاست.
ذاکری از اتمام فاز اول مطالعه طرح جمع آوری فاضلاب شهر بهشهر خبر داد و افزود : در صورت دریافت ردیف اجرایی ، عملیات اجرای فاضلاب این شهر در سال آینده آغاز می شود.
وی همچنین از پایان یافتن فاز اول مطالعه طرح جمع آوری فاضلاب شهرهای نکا و گلوگاه خبر داد.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : طرح آبرسانی به شهرهای نکا و بهشهر بهره برداری شد

طرح آبرسانی به شهرهای نکا و بهشهر بهره برداری شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر