صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
با حضور رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی مازندران انجام شد:

افتتاح کلینیک فوق تخصصی امام رضا(ع) در بهشهر

هشت پروژه بهداشتی و درمانی از جمله کلینیک فوق تخصصی امام رضا(ع) در شهرستان بهشهر و منطقه هزار جریب در هفته دولت به بهره برداری رسید.

کد خبر : 29811

تاریخ انتشار : 07/06/1394 - 22:50


افتتاح کلینیک فوق تخصصی امام رضا(ع) در بهشهر

به گزارش خبرنگار خط امید، قاسم جان‌بابایی در آیین افتتاح پروژه‌های بهداشتی و درمانی در بهشهر اظهار کرد: هدف از تاسیس کلینیک تخصصی امام رضا(ع) در شهرستان بهشهر ارائه خدمات بهداشتی و درمانی تخصصی با تعرفه های دولتی برای مردم این شهرستان است.

 

وی با بیان اینکه تا پایان سال آینده ۱۴ شعبه از این کلینیک در استان مازندران به بهره برداری می رسد گفت: افرادی که شرایط استفاده از بخشهای خصوصی را ندارند می توانند از این مراکز با هزینه اندک استفاده کنند.

 

رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی مازندران با تاکید بر اینکه کارهای خوبی در حوزه درمان انجام شده است ادامه داد: مازندران با ساخت ۱۵۰ خانه بهداشت رتبه اول را در این مورد نصیب خود کرده که این افتخار بزرگی برای مازندران است.

 

محمد‌تقی صالح‌‍طبری نیز با بیان اینکه هشت پروژه افتتاح شده در بخش بهداشتی و درمانی با مبلغ 20میلیارد ريال از مصادیق سال همدلی و همزبانی دولت و ملت می باشد گفت: کلینیک تخصصی ساخته شده در بهشهر به مناسبت تولد حضرت ثامن الحجج(ع) به نام امام رضا(ع) نامگذاری شده و برای خدمات رسانی به مردم آماده فعالیت می باشد.

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان بهشهر افزود: ساخت، بازسازی و خرید تجهیزات پزشکی پروژه کلینیک فوق تخصصی بالغ بر 10 میلیاردريال هزینه هزینه در پی‌داشت.

  

  

دیدگاه شما در مورد : افتتاح کلینیک فوق تخصصی امام رضا(ع) در بهشهر

افتتاح کلینیک فوق تخصصی امام رضا(ع) در بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر