صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
پیش از ظهر امروز

هتل‌آپارتمان عباس‌آباد بهشهر افتتاح شد

امروز و در روز منتهی به پایان هفته دولت، هتل‌آپارتمان عباس‌آباد در شهرستان بهشهر به همراه سه پروژه دیگر افتتاح شد.

کد خبر : 29809

تاریخ انتشار : 07/06/1394 - 20:01


هتل‌آپارتمان عباس‌آباد بهشهر افتتاح شد

به گزارش خط امید بهشهر، به مناسبت گرامی‌داشت هفته دولت، هتل‌آپارتمان عباس‌آباد بهشهر در ورودی روستای سارو و روبه‌روی جاده اصلی منطقه نمونه گردشگری عباس‌آباد بهشهر پیش از ظهر امروز با حضور مسئولان مربوطه استانی و شهرستانی به طور رسمی به بهره‌برداری رسید.

هرچند افتتاح این پروژه، گامی برای پاسخ‌گویی به نیاز اقامتی مسافران و گردشگران در شهرستان بهشهر است، اما پایانی برای کمبودهای این بخش نیست و بهشهر همچنان با نبود زیرساخت‌های مناسب در حوزه گردشگری مواجه است.

به گفته سرپرست دفتر میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان بهشهر، هتل‌آپارتمان عباس‌آباد توسط بخش خصوصی در مساحت یک‌هزار و 300 مترمربع و قابل توسعه به یک‌هزار و 500 مترمربع، در سه طبقه، با امکاناتی از قبیل 12 سوئیت، رستوران، پارکینگ و با رعایت نکات فنی و به‌روز در حوزه ساخت‌وساز و گردشگری طراحی و به اجرا درآمد.

قربان حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان بهشهر، اظهار کرد: سرمایه‌گذار مربوطه با 700 میلیون تومان آورده شخصی و 800 میلیون تومان تسهیلات در حوزه گردشگری و از طریق بانک عامل توانست پروژه خود را به بهره‌برداری برساند.

وی با اشاره به اینکه بهشهر با داشتن بیش از 135 محوطه و بنای تاریخی ثبتی همچنین 10 منطقه نمونه گردشگری جایگاه شاخصی را در گردشگری استان مازندران دارد، افزود: اما زیرساخت‌های گردشگری متناسب با این ظرفیت‌های ارزشمند و بی‌نظیر که شاخص‌ترین آنها عباس‌آباد و میانکاله است، رشد نداشته‌اند.

سرپرست دفتر میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان بهشهر ادامه داد: با توجه به گردشگرپذیر بودن و از طرفی توجیه اقتصادی ساخت اقامتگاه‌ها، رستوران‌ها، هتل‌آپارتمان‌ها و پروژه‌هایی از این دست در بهشهر، ضمن دعوت از حضور سرمایه‌گذاران، از حمایت آنها نیز دریغ نمی‌کنیم.

وی بیان کرد: هتل‌ بهشهر، هتل صدرا و هتل‌آپارتمان عباس‌آباد همچنین اردوگاه سپاه در عباس‌آباد با ظرفیت 400 نفر تخت، وجود 50 خانه مسافر در روستای «التپه» و علاوه بر این نیز در نظر گرفتن 20 مدرسه شهرستان بهشهر با حدود 300 اتاق در تعطیلات نوروز و تابستان، تنها ظرفیت‌های اقامتی در این منطقه گردشگرپذیر است که پاسخ‌گوی نیاز مسافران نیست.

به گزارش فارس، امروز دو پروژه دیگر در شهرستان بهشهر شامل پل 30 متری «جاده کنت» و آسفالت خیابان آیت‌الله رحمانی نیز به طور رسمی به بهره‌برداری رسید همچنین سایت اداری و تجاری تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خلیل‎شهر کلنگ‌زنی شد.


منبع : فارس

Errn : 003

در حال حاضر مشکلی در رابطه با تنظیمات بانک اطلاعاتی وجود دارد!!!

لطفا دقایقی دیگر سعی کنید.

باتشکر.

Site Admin