صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدیرعامل آبفای مازندران خبر داد

دریافت وام 150 میلیون یورویی برای بهسازی شبکه فاضلاب مازندران

مدیرعامل آب و فاضلاب مازندران از دریافت وام بانکی برای توسعه بخش فاضلاب استان خبر داد و گفت: تلاش داریم تا بخشی از عقب‌ماندگی مازندران را در این بخش با دریافت 150 میلیون یورو از بانک توسعه اسلامی جبران کنیم.

کد خبر : 29808

تاریخ انتشار : 07/06/1394 - 19:59


دریافت وام 150 میلیون یورویی برای بهسازی شبکه فاضلاب مازندران

به گزارش خط امید بهشهر، ذبیح‌الله ذاکری میانگین برخورداری از فاضلاب شهری را در کشور 40 تا 50 درصد عنوان و اظهار کرد: این رقم در مازندران تنها هشت تا 10 درصد است.

وی به بیان دلایل این عقب‌ماندگی پرداخت و افزود: یکی از دلایل این امر بالا بودن سطح آب زیرزمینی و نیز بالا بودن میزان بارندگی در مازندران است، البته گردشگرپذیر بودن استان نیز مزید بر علت است.

مدیرعامل آب و فاضلاب مازندران در ادامه از دریافت وام بانکی برای توسعه بخش فاضلاب استان خبر داد و تأکید کرد: تلاش داریم تا بخشی از این عقب‌ماندگی را با دریافت 150 میلیون یورو از بانک توسعه اسلامی جبران کنیم.

این مسئول تصریح کرد: این وام برای بهسازی شبکه فاضلاب پنج شهر استان شامل قائم‌شهر، آمل، محمدآباد، تنکابن و رامسر خواهد بود که تا حدود زیادی این عقب‌ماندگی را جبران می‌کند.

ذاکری در پایان با بیان اینکه مازندران اولین استانی است که این وام را دریافت می‌کند، گفت: به همت مسئولان استان و نمایندگان مجلس، کارهای اداری این وام به پایان رسیده و به‌زودی پرداخت می‌شود.
ک


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : دریافت وام 150 میلیون یورویی برای بهسازی شبکه فاضلاب مازندران

دریافت وام 150 میلیون یورویی برای بهسازی شبکه فاضلاب مازندران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر