صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
آیت‌الله طبرسی در خطبه هاي نماز جمعه ساري

انگيزه مخالفت‌ها با استاندار مازندران الهي نيست

نماينده ولي فقيه در خطبه هاي نماز جمعه ساري با اشاره به بعضي انتقادها نسبت به مقام عالي دولت در استان گفت : انگيزه بدگويي ، مخالفت‌ها و پيچيدن با استاندار مازندران انگيزه الهي نيست .

کد خبر : 29761

تاریخ انتشار : 07/06/1394 - 09:34


انگيزه مخالفت‌ها با استاندار مازندران الهي نيست

به گزارش خط امید بهشهر، آیت‌الله طبرسی در خطبه هاي نماز جمعه با گرامیداشت ياد و خاطره شهيدان رجايي و باهنر در هفته دولت،  وجود بيش از 17 هزار شهيد ترور در ايران را نشانه حقانيت شهدا و نظام جمهوري اسلامي دانست.

نماينده ولي فقيه در استان وظيفه دولت نسبت به مردم را از ديدگاه امام صادق (ع) تشريح کرد و گفت : سه وظيفه مهم دولت ايجاد امنيت، برقراري عدالت و رفاه و آسايش است.

وي افزود : ارتقاء اقتصادي و ارتقاء فرهنگ ديني دو مطالبه مهم مقام معظم رهبري از دولت اسلامي است.

آيت الله طبرسي تاكيد كرد : مقام معظم رهبري دو كار مهم دولت روحاني را ستودند يكي ثبات اقتصادي و كاهش تورم را و ديگري به پایان رساندن مذاكرات هسته‌اي.

امام جمعه مرکز مازندران اضافه کرد : مسئول ارشد دولت در استان، استاندار عزيز مازندران است وي بايد سياست‌هاي دولت را در مازندران پياده کند و امنيت و عدالت و رفاه براي مردم بياورد.

نماينده ولي فقيه با اشاره به بعضي انتقادها نسبت به مقام عالي دولت در استان گفت : انگيزه بدگويي ، مخالفت‌ها و پيچيدن با استاندار مازندران انگيزه نيست با وضع موجود همين كه استان را سرپا نگه بداريم ، امنيت وجود داشته باشد و همين رفاه نسبي وجود داشته باشد، بسيار خوب است هر چند انتقاد داريم .

وي بر خصوصي سازي اقتصاد كشور تاكيد كرد و گفت دولت بايد ناظر باشد و فعاليت هاي اقتصادي را به بخش خصوصي واگذار كنيم و زمينه سرمايه گذاري فراهم شود.

نماينده ولي فقيه بر اجرايي كردن سياست‌هاي اقتصاد مقاومتي تاكيد كرد و گفت : بايد بر روي پاي خود بايستيم و اشتغال جوانان را حل كنيم كه اگر مشكل اشتغال حل شود خيلي از مسائل و گرفتاريها حل مي شود .

وي به مسئله پادگان ساري اشاره كرد و گفت : از سال 68 مكاتبات اداري آغاز شد و بارها پيگيري كرديم تا از وسط شهر اين پادگان منتقل شود كه با اجازه فرماندهي كل قوا مقام معظم رهبري اين پادگان منتقل شد.

امام جمعه مركز استان از تلاش استاندار مازندران هم براي پيگيري و تحقق اين مهم تقدير كرد و گفت : هم استاندار و هم فرماندار و هم شوراي شهر و شهردار ساري در اين كار دخيل بودند كه تشكر مي كنم.

وي مجددا از استاندار مازندران تقدير نمود و گفت : كشورداري سخت است، استان مازندران يك استان سياسي است و سه ميليون جمعيت دارد و استاندار مازندران كار مي كند و ايجاد امنيت در اين سطح كار ساده اي نيست.


منبع : بلاغ

 

 

  

دیدگاه شما در مورد : انگيزه مخالفت‌ها با استاندار مازندران الهي نيست

انگيزه مخالفت‌ها با استاندار مازندران الهي نيست

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر