صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
امام جمعه بهشهر خطاب به هیئت دولت:

پیشرفت بهشهر باید در خور شأن آن باشد/ شهید رجایی مرد دروغ نبود

امام جمعه بهشهر گفت: شهید رجایی مرد دروغ نبود، هرگز حرف‌هایی را نمی‌ زد که بعدها مشخص شود نا درست و خلاف واقع بوده است.

کد خبر : 29754

تاریخ انتشار : 06/06/1394 - 21:25


پیشرفت بهشهر باید در خور شأن آن باشد/ شهید رجایی مرد دروغ نبود

به گزارش خبرنگار خط امید، حجت الاسلام سید عربعلی جباری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ضمن تبریک ایام ولادت امام رضا(ع) اظهار کرد: در زمان غیبت امام زمان(عج) ولی جامعه باید شاخصه‌هایی را داشته باشد که مقام معظم رهبری در همه ابعاد، چه در نماز، سیاست، عدالت، تقوا و ... نه تنها این شاخصه‌ها را دارد بلکه سرآمد هستند.

 

وی با تاکید بر اینکه دولتمردان ما باید از شهیدان رجایی و باهنر درس بگیرند گفت: شهید رجایی مرد دروغ نبود، هرگز حرف‌هایی را نمی‌ زد که بعدها مشخص شود نا درست و خلاف واقع بوده است، یعنی شهید رجایی به معنای واقعی صادق بود.

 

امام جمعه بهشهر خطاب به هیئت دولت خاطر نشان کرد: حضرت امام(ره) فرمودند هرچه دولت خدمت کند کم است، در هفته دولت به افتتاح چند پروژه قناعت نکنید، بروید به خانه مردم ببینید در برخی از خانه‌ها 4 جوان بیکار وجود دارد.

 

حجت الاسلام سید عربعلی جباری تصریح کرد: شهرستان بهشهر نگین شهرها است اما به رئیس جمهور و معاونانش عرض می‌ کنم، کمی‌ دوش به دوش مردم باشید، امام(ره) فرمود ما نوکر این مردم هستیم، باید پیشرفت در خور شأن بهشهر شکل بگیرد.

 

خطیب نماز جمعه بهشهر در پایان تاکید کرد: امام خمینی(ره) و رهبری معظم به ما فرمودند دشمن شناس باشید، انگلیس این روباه مکار باز سفارت خود را در ایران بازگشایی کرده است اما این سفارت‌خانه انگلیس، جاسوس‌خانه است، خدا به ما رحم کند.

  

  

دیدگاه شما در مورد : پیشرفت بهشهر باید در خور شأن آن باشد/ شهید رجایی مرد دروغ نبود

پیشرفت بهشهر باید در خور شأن آن باشد/ شهید رجایی مرد دروغ نبود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر