صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

دم خروس از کت و شلوار اپوزیسیون بیرون زد/ سند

50 نفر از سلطنت طلبان در پاریس جمع شدند تا با انتخاب اعضاء اصلی و تصویب اساسنامه به این جمع محفلی مشروعیت ببخشند.

کد خبر : 2972

تاریخ انتشار : 27/06/1392 - 13:53


دم خروس از کت و شلوار اپوزیسیون بیرون زد/ سند

به گزارش خط امید بهشهر _ گروهک شورای ملی به پیشنهاد تعدادی از عناصر ساواک وخاندان سلطنتی پهلوی سفاک با حمایت مالی اشرف و فرح پهلوی با پشتیبانی ربع پهلوی یک سال پیش راه اندازی شد .در فراخوان همکاری با گروهک شورای ملی حدود 50 نفر از سلطنت طلبان در پاریس جمع شدند تا با انتخاب اعضاء اصلی و تصویب اساسنامه به این جمع محفلی مشروعیت ببخشند.

فرخ پیرنیا کاسب کار سلطنت طلب ساکن آمریکا که از ثبت شورای ملی خبر داده بود در یک سوتی بزرگ که دروغ او فاش شد خطاب به مدیران گروهک ربع پهلوی نوشت"اساسنامه موقتی که میبایست به ثبت برسد چرا نرسید ؟ چرا به مردم قول داده شد و عمل نشد ؟ اداره ثبت شرکتها در فرانسه آن را رد کرد چون مغایر با قوانین دمکراسی و قانون فرانسه بود ، چرا این را نمیگوئید.

آقای نادری فر ، هیچکس طغیان نکرده ، همه میخواهند کار قانونی و ساختار دمکراتیک باشد ، که چارت تشکیلاتی با آنچه که ارائه شده بود برای ثبت مغایر هم بودند ، چرا حقیقت را نمیگوئید و جو سازی میکنید. آقای نادری فر ؟ و چرا اساسنامه را اصلاح نکردند و جلسه مجمع عمومی فوق العاده برای اصلاح آن تشکیل ندادند ، قرار بود و هست که کارها شفاف باشد که نیست ...این سوالات بارها شده و هرج و مرج هم نیست .وی مدعی شده بود که اساسنامه این گروهک برانداز ثبت شده است.

سند منافقین

گروهی از همین افراد ادعا میکنند کار ثبت اساسنامه در آلمان انجام شده است که یکی از افراد معروف این گروهک نوشت"اگر بناست در مکانهای مختلف شورا به ثبت رسانده شود کار درست و عقلانی بنظر نمیرسد, بی شک تبدیل خواهد شد به مکانی برای انتشار سوژه و در نتیجه کلیت شورا را لوس خواهد کرد"

 

سند منافقین

 


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : دم خروس از کت و شلوار اپوزیسیون بیرون زد/ سند

دم خروس از کت و شلوار اپوزیسیون بیرون زد/ سند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر