صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

اولین جلسه هیئت رئیسه کمیسیون ویژه برجام برگزار شد + جزئیات

سخنگوی کمیسیون ویژه بررسی برجام از برگزاری جلسات این کمیسیون ۳ روز در هفته خبر داد و گفت: قرار شده متن جمع‌بندی مذکرات وین به‌صورت موضوعی در کمیسیون بررسی شود.

کد خبر : 29592

تاریخ انتشار : 03/06/1394 - 12:17


اولین جلسه هیئت رئیسه کمیسیون ویژه برجام برگزار شد + جزئیات

به گزارش خط امید بهشهر، سیدحسین نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون ویژه بررسی برجام، با اشاره به جلسه صبح امروز هیئت رئیسه این کمیسیون گفت: در این نشست موضوع نحوه زمان‌بندی و شرایط تشکیل جلسات کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت.
وی افزود:‌ در این جلسه مقرر شد که جلسات کمیسیون ویژه بررسی برجام 3 روز در هفته تشکیل شود و اعضا اشراف بیشتری نسبت به موضوعات داشته و با دقت آنها را بررسی کنند، البته هنوز در مورد روزهای برگزاری این جلسات تصمیم‌گیری نشده است.
سخنگوی کمیسیون ویژه بررسی برجام تأکید کرد: در بخش دیگری از جلسه رویکرد کمیسیون نسبت به بررسی برجام مورد بحث و بررسی قرار گرفت که در نهایت مقرر شد که متن جمع‌بندی مذاکرات وین به‌صورت موضوعی و موردی، بررسی و ارزیابی شود.
وی در پایان خاطرنشان کرد: قرار است مصوبات جلسه صبح امروز هیئت رئیسه کمیسیون ویژه بررسی برجام در نشست عصر امروز این کمیسیون مورد بررسی قرار گیرد و در صورت موافقت سایر اعضا این مصوبات اجرایی خواهد شد.


منبع : تسنیم

 

  

دیدگاه شما در مورد : اولین جلسه هیئت رئیسه کمیسیون ویژه برجام برگزار شد + جزئیات

اولین جلسه هیئت رئیسه کمیسیون ویژه برجام برگزار شد + جزئیات

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر