صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
استاندار مازندران:

هستم و به كارم ادامه مي دهم/برخی می‌خواهند میز و صندلی خاندانی شود/نمره مازندران در كشور «الف» است

استاندار مازندران در نشست خبري درباره تغییر استاندار مازندران از سوی برخی افرادی که می‌خواهند میز و صندلی خاندانی شود مطرح است، گفت: از همان اول برخی‌ها قافله را باختند و نمی‌خواهند یک روستایی از قشر زحمت‌کش استان را متحول کند.

کد خبر : 29532

تاریخ انتشار : 03/06/1394 - 10:59


هستم و به كارم ادامه مي دهم/برخی می‌خواهند میز و صندلی خاندانی شود/نمره مازندران در كشور «الف» است

به گزارش خط امید بهشهر، ربیع فلاح‌جلودار امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه میز و صندلی برای من ارزشی ندارد، افزود: تاکنون هر مسئولیتی که به من واگذار شد با میل شخصی خارج شدم.

 

فلاح نمره مازندران را در سطح کشور «الف» دانست و اظهار کرد: وزیر کشور به من اعلام کردند گوش به هیچ حرفی ندهم و با قاطعیت به کارم در مازندران ادامه دهم. 

استاندار مازندران استفاده از نیروهای کارآمد در مسند فرمانداری را بهره‌مندی از توانمندی‌ها دانست و تصریح کرد: با توجه به اینکه از استان‌هایی هستیم که مورد انتقاد قرار می‌گیریم از ظرفیت‌های جدید و قدیم در انتخاب فرمانداران استفاده شده است.

 

این مسئول ادامه داد: در برخی از شهرستان‌ها جابه‌جایی فرمانداران را داشتیم و در برخی از شهرها افرادی که در این سال‌ها گوشه‌نشین بودند استفاده شده است.

استاندار مازندران درباره بحث تغییر استاندار مازندران از سوی برخی افرادی که می‌خواهند میز و صندلی خاندانی شود مطرح است، گفت: از همان اول برخی‌ها قافله را باختند و نمی‌خواهند یک روستایی از قشر زحمت‌کش استان را متحول کند.

 
فلاح مهم‌ترین مشکل مازندران را اشتغال‌زایی فارغ‌التحصیلان دانشگاهی دانست و گفت: با وجود یک‌هزار و 70 مرکز آموزشی در مازندران با دستگاه‌های اجرایی کارآفرین برای مهارت‌آموزی و اشتغال جوانان هماهنگ شده است. 
 
 
فلاح با اعلام اینکه سفر رئیس‌جمهور در مازندران در اوایل پاییز امسال اتفاق می‌افتد، اظهار کرد: پروژه‌های اولویت‌دار استان در زمینه اقتصادی و اشتغال‌زایی تعریف شده است. 
 
وی تعامل با نمایندگان مردم مازندران در مجلس شورای اسلامی را از برنامه‌های استانداری دانست و افزود: برنامه‌های توسعه‌ای مازندران به صورت متوازن در همه شهرها انجام می‌شود. 

استاندار مازندران با بیان اینکه در مازندران فضای بین بخش خصوصی و دولتی باید مستحکم شود، افزود: از ظرفیت سفرهایی که به خارج از کشور انجام می‌شود برای توسعه مازندران استفاده می‌شود. 


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : هستم و به كارم ادامه مي دهم/برخی می‌خواهند میز و صندلی خاندانی شود/نمره مازندران در كشور «الف» است

هستم و به كارم ادامه مي دهم/برخی می‌خواهند میز و صندلی خاندانی شود/نمره مازندران در كشور «الف» است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر