صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

راه روستایی قره تپه به گرجی محله بهشهر بهسازی و آسفالت شد

فرماندار بهشهر گفت: بهسازی و آسفالت راه روستائی قره تپه به گرجی محله بهشهر به طول 6 کیلومتر، با صرف 7 میلیارد و 300 میلیون ریال به پایان رسید.

کد خبر : 29488

تاریخ انتشار : 02/06/1394 - 19:57


راه روستایی قره تپه به گرجی محله بهشهر بهسازی و آسفالت شد

به گزارش خط امید بهشهر، محمدتقی نورزاد، روز دوشنبه در حاشیه آیین افتتاح آسفالت قره تپه به گرجی محله بهشهر در گفت گو با خبرنگار ایرنا افزود: آسفالت راه روستایی قره تپه به گرجی محله بهشهر از جمله دغدغه های دیرین مردم این روستاها بوده است که امروز و در هفته دولت محقق شده است.
وی اظهار کرد: بهسازی و آسفالت راه روستائی قره تپه به گرجی محله بهشهر به طول 6 کیلومتر، با صرف 7 میلیارد و 300 میلیون ریال به پایان رسید و افتتاح شد.
فرماندار بهشهر گفت: راه قره تپه تا سه راهی حسین آباد نیز از جمله خواسته های مهم مردم منطقه است که مناقصه انجام و به پیمانکار واگذار شده است تا با فوریت این مشکل حل شود.
رییس اداره راه و شهرسازی بهشهر نیز در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: محور مذکور به عنوان جاده میانبروی است که محور اصلی بهشهر - نکا و بهشهر - زاغمرز را به هم متصل می کند.
حسین عرفانی به اهمیت راههای روستایی اشاره کرد و گفت : راه روستایی به عنوان قسمتی از توسعه روستایی ، یکی از فعالیت ها و وظایف وزارت راه و شهرسازی را تشکیل می دهد که شامل احداث و آسفالت و نگهداری راههای روستایی اعم از ترمیم و لکه گیری آسفالت ، خط کشی راههای آسفالته ، نصب علائم ، شانه سازی و پاکسازی حریم راههای روستایی و ... می باشد.
وی افزود: از 7863 کیلومتر راه روستایی موجود در مازندران مقدار 375 کیلومتر در این شهرستان بوده که از این مقدار 30 درصد آسفالته است
شهرستان بهشهر در شرق مازندران واقع شده است که دارای 375 کیلومتر راه روستایی است.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : راه روستایی قره تپه به گرجی محله بهشهر بهسازی و آسفالت شد

راه روستایی قره تپه به گرجی محله بهشهر بهسازی و آسفالت شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر