صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

دولتمردان روز چهارشنبه به دیدار رهبری می‌روند

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور از سفر دولت‌مردان به استان‌ها و شهرستان‌ها در هفته دولت خبر داد و گفت: دولتمردان ‌روز چهارشنبه به دیدار ‌رهبر معظم انقلاب می‌روند‌.

کد خبر : 29473

تاریخ انتشار : 02/06/1394 - 19:36


دولتمردان روز چهارشنبه به دیدار رهبری می‌روند

به گزارش خط امید بهشهر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین مجید انصاری در همایش دستاوردهای دولت و رونمایی از پروژه‌های شاخص شهرستان دماوند اظهار کرد: در آستانه میلاد امام رضا (ع) هستیم و این روز را به همه مسلمانان جهان و کشورمان تبریک می‌گوییم.

وی افزود: ایران به محبت اهل‌بیت (ع) مفتخر است و فخر مضاعفی بابت میزبانی امام هشتم (ع) دارد؛ ما زیر سایه حضرتی قرار داریم که در طول تاریخ خطرهای زیادی را برطرف کرده و دولت به این موضوع اعتقاد ویژه دارد.

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور ادامه داد: رئیس‌جمهور کار خود را از مشهد مقدس آغاز کرد و بارها در دولت تأکید کرده که با توسل به امام هشتم (ع) قدم در راه کار اجرایی کشور گذاشته است.

انصاری گفت: همچنین وزیر امور خارجه کشورمان در مقاطع مختلف که به‌سختی برخورد، همانند فرماندهان دفاع مقدس بارها در طول مذاکرات و قبل و بعد از عزیمت به محل مذاکره، به مشهد مقدس و زیارت امام رضا (ع) رفت.

وی با اشاره به آغاز هفته دولت، یاد دو شهید بزرگوار عرصه مدیریت، شهیدان باهنر و رجایی را گرامی داشت و افزود: هفته دولت فرصتی برای این است که دولت با مردم سخن بگوید.

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور گفت: فردا سفر استانی دولت به همدان و روز چهارشنبه دیدار با رهبر معظم انقلاب انجام می‌شود و در طول هفته، دولت‌مردان به استان‌ها و شهرستان‌ها سفر می‌کنند.

انصاری ادامه داد: ارائه خدمت در شرایط ویژه و با منابع مالی محدود کار دشواری است؛ اما همت جهادی مجموعه ارزشمند نظام به‌خصوص قوه مجریه کار را تسهیل می‌کند.


منبع : فارس

 

  

دیدگاه شما در مورد : دولتمردان روز چهارشنبه به دیدار رهبری می‌روند

دولتمردان روز چهارشنبه به دیدار رهبری می‌روند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر