صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
لاریجانی در همایش گرامیداشت روز پزشک:

تجلیل صرفاً تشریفاتی از مقام پزشک خاصیتی ندارد/ باید به مسائل کلان توجه کرد

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: تجلیل از مقام پزشک صرف تشریفات خاصیتی نداشته و در این زمینه باید به مسائل مهم نیز پرداخت و در همایش‌ها نیز خواسته‌های جامعه مورد توجه قرار گیرد.

کد خبر : 29421

تاریخ انتشار : 01/06/1394 - 12:30


تجلیل صرفاً تشریفاتی از مقام پزشک خاصیتی ندارد/ باید به مسائل کلان توجه کرد

به گزارش خط امید بهشهر، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در همایش گرامیداشت روز پزشک در دانشکده پزشکی دانشگاه تهران ضمن تبریک روز پزشک اظهار داشت: اگر در روز پزشک تجلیل از مقام پزشک که صرفاً جنبه تشریفاتی داشته باشد این امر خاصیتی ندارد چرا که باید از درون مسائل مهم کشور در سطح کلان مطرح و خواسته‌های جامعه در این راستا مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: در کنار اینگونه بزرگداشت‌ها و تجلیل از مقام و پیران جامعه باید به مسائل مهم پزشکی و جامعه پرداخت و در این صورت خواهد بود که مطلوب واقع می‌شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی ابن سینا را یک شخصیت عالم، پرکار، دانشمند و فیلسوف بزرگ خواند و تصریح کرد: ایشان در زمینه فلسفه کاری کرد که بی‌نظری بود. اگر روند رشد فکری را در زمان ابن سینا و قبل از آن مورد مطالعه قرار دهیم خواهیم دید که یک جریان فکری به سمت شرق و عالم اسلام پدید آمد و این تفکر چیز دیگری شد و این همان تفکر فلسفی در ساختار فکر ارسطویی بود که به عالم اسلام آمد.

ادامه دارد...


منبع : فارس

 

  

دیدگاه شما در مورد : تجلیل صرفاً تشریفاتی از مقام پزشک خاصیتی ندارد/ باید به مسائل کلان توجه کرد

تجلیل صرفاً تشریفاتی از مقام پزشک خاصیتی ندارد/ باید به مسائل کلان توجه کرد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر