صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرماندار بهشهر خبر داد:

افتتاح 39 پروژه با مبلغ 194 میلیاردريال در هفته دولت در بهشهر

فرماندار بهشهر از افتتاح 39 پروژه در حوزه های مختلف صنعتی، بهداشتی، درمانی، کشاورزی و ... با مبلغ 194.776 میلیاردريال در هفته دولت خبر داد.

کد خبر : 29353

تاریخ انتشار : 31/05/1394 - 23:07


افتتاح 39 پروژه با مبلغ 194 میلیاردريال در هفته دولت در بهشهر

به گزارش خبرنگار خط امید، محمد تقی نورزاد در نشست خبری که به مناسبت هفته دولت در ساختمان فرمانداری بهشهر برگزار شد اظهار کرد: در برنامه‌های عمرانی شهرستان کم و کاستی‌هایی وجود دارد اما با مطالعه درست و برنامه ریزی حرکت می‌کنیم تا این پروژه‌ها به پایان برسد.
 

وی افزود:بسیاری از پروژه‌ها فرا شهرستانی هستند که بودجه شهرستانی برای آن کافی نیست و باید بودجه ملی و فراشهرستانی برای آن تعریف شود به همین دلیل به هیچ وجه اجازه ندادیم اعتبارات شهرستانی برای این پروژه‌ها مصرف شود، به طور مثال پروژه ندامتگاه و یا جاده‌های روستایی باید بودجه‌های ملی بگیرند چون میلیاردها تومان پول نیاز دارند.

 

فرماندار بهشهر به مشکل آب شرب شهرستان اشاره کرد و افزود: شهرستان بهشهر 450 لیتر در ثانیه آب نیاز دارد که برای برطرف شدن مشکل کمبود آب سه حلقه چاه حفر شده که یکی از این چاه‌ها که در منطقه کنت حفر شده بیش از 70 لیتر در ثانیه آب وارد مدار می‌کند که بهترین آب شرب را در منطقه دارد.

 

نماینده عالی دولت در بهشهر گفت: در حوزه بهداشت و درمان 8 پروژه با مبلغ 22.912 میلیاردريال از قبیل کلینیک فوق تخصصی امام رضا(ع) و انبار دارویی شهرستان بهشهر با حضور وزیر بهداشت در هفته دولت افتتاح می‌شود.

 

وی تصریح کرد: برای تکمیل پروژه بیمارستان 160 تخت‌خوابی جایگزین امام خمینی(ره) نیز 10 میلیارد تومان اعتبار جذب شده است که اگر این تخصیص تحقق یابد و پرداخت شود این بیمارستان تا پایان سال به بهره برداری می‌رسد.

 

نورزاد ضمن اشاره به افتتاح پروژه‌ها ی متعدد در حوزه عمران، کشاورزی، گردشگری وبرق گفت: در هفته دولت 39 پروژه با مبلغ 194.776 میلیاردريال افتتاح می‌شود و کلنگ 40 پروژه با اعتبار 264.776 میلیاردريال نیز بر زمین زده خواهد شد.

  

  

دیدگاه شما در مورد : افتتاح 39 پروژه با مبلغ 194 میلیاردريال در هفته دولت در بهشهر

افتتاح 39 پروژه با مبلغ 194 میلیاردريال در هفته دولت در بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر