صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
امام جمعه بهشهر:

حزب ما ولایت امیرالمومنین است / سرباز امام خامنه‌ای هستیم

امام جمعه شهرستان بهشهر با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در مجمع جهانی اهل‌بیت (ع) و اتحادیه رادیو تلویزیون‌های اسلامی، گفت: ولایت امیرالمومنین (ع) تنها حزب ما است و همه ما سرباز امام خامنه‌ای هستیم.

کد خبر : 29286

تاریخ انتشار : 31/05/1394 - 11:06


حزب ما ولایت امیرالمومنین است / سرباز امام خامنه‌ای هستیم

به گزارش خط امید به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام سید عرب‌علی جباری در خطبه‌های نماز جمعه امروز بهشهر ضمن دعوت همگان به تقوای الهی و گرامی‌داشت دهه کرامت، اظهار کرد: مردم مازندران و بهشهر در ایام استقبال، تشییع و تدفین شهدای غواص و خط‌شکن سنگ تمام گذاشتند و حضور مردم در همه صحنه‌های اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و ... موجب ناامیدی دشمنان و باعث شادی دل دوست‌داران اسلام و انقلاب می‌شود.

وی مردم ولایت‌مدار مازندران را ذخیره‌های ارزشمند الهی توصیف کرد و افزود: رهبر معظم انقلاب تعابیر زیبایی از مردم مازندران دارند و همیشه با خیر و نیکی از دیار علویان نام می‌برند که مایه مباهات اسلام و انقلاب است.

امام جمعه بهشهر با بیان اینکه برپایی نماز جمعه بهشهر از گذشته تا به امروز زبانزد همه است، خاطرنشان کرد: علت شکوه و عظمت نماز جمعه در اینجا این است که مردم بهشهر خودشان را فرزند اسلام و انقلاب می‌دانند.

جباری با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در مجمع جهانی اهل‌بیت (ع) و اتحادیه رادیو تلویزیون‌های اسلامی، اضافه کرد: بدون هیچ وابستگی حزبی اعلام می‌کنم؛ ولایت امیرالمومنین (ع) تنها حزب ما است و همه ما سرباز ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه‌ای هستیم.

وی با اشاره به روند پیگیری توافق هسته‌ای، ادامه داد: مقام عظمای ولایت با درایت و تدبیر راه نفوذ سیاسی، اقتصادی و فرهنگی آمریکا و غرب به ایران را بسته‌اند، لذا باید به خاطر وجود چنین رهبری شکرگزار خداوند متعال باشیم.

امام جمعه بهشهر بیان کرد: به‌عنوان فرزند کوچک انقلاب به همگان می‌گویم که آمریکا باوجود همه تلاش‌ها و برنامه‌ریزی‌هایی که انجام می‌دهد اما باید بداند که خیال نفوذ به ایران را برای همیشه به گور خواهد برد.

جباری در پایان با اشاره به اینکه در آستانه نخستین سالگرد ارتحال سیدالعلمای مازندران و امام جمعه فقید شهرستان بهشهر قرار داریم، گفت: حضرت آیت‌الله جباری (ره) از پشت همین تریبون نماز جمعه به دفاع از سنگر اسلام می‌پرداخت و مطمئن هستم که مردم مازندران و منطقه بهشهر در سالگرد این عالم و مجاهد خستگی‌ناپذیر ارادت دوباره خود به علما را نشان می‌دهند. 

  

دیدگاه شما در مورد : حزب ما ولایت امیرالمومنین است / سرباز امام خامنه‌ای هستیم

حزب ما ولایت امیرالمومنین است / سرباز امام خامنه‌ای هستیم

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر