صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

شطرنج‌باز مازندرانی قهرمان مسابقات مردان کشور شد

چهاردهمین دوره مسابقات شطرنج سراسری قهرمانی مردان کشور با برتری محمدرضا اصغرزاده در پایان یافت.

کد خبر : 29284

تاریخ انتشار : 31/05/1394 - 10:40


شطرنج‌باز مازندرانی قهرمان مسابقات مردان کشور شد

به گزارش خط امید به نقل از مازنداسپرت، چهاردهمین دوره مسابقات شطرنج سراسری قهرمانی مردان کشور، عصر جمعه با برتری شطرنج‌باز مازندرانی در رشت پایان یافت؛ در پایان این رقابت‌ها، محمدرضا اصغرزاده از مازندران با کسب 9.5 امتیاز عنوان قهرمانی چهاردهمین دوره جشنواره سراسری شطرنج مردان کشور را کسب کرد.

همچنین شاهین ساده از گیلان با کسب 9 امتیاز در مکان دوم قرار گرفت و مهرداد صداقتی از قزوین با کسب 8.5 امتیاز عنوان سوم این رقابت ها را به خود اختصاص دادند.

آرش داغلی از استان گیلان، حسین مجاوریان از اردبیل و امیرمحمد سوزن‌کار دیگر شطرنجباز گیلانی نیز با کسب 8.5 امتیاز و به‌دلیل پوئن‌شکنی، به ترتیب در مکان‌های چهارم تا ششم قرار گرفتند.

در حساس‌ترین بازی‌های دور یازدهم و پایانی این رقابت‌ها، دیدار شاهین ساده با حسین مجاوریان مساوی شد، محمدرضا اصغرزاده با رستم بهمردی نیز به نتیجه مساوی دست یافتند و مسابقه امیرمحمد سوزن‌کار با میثم خطیبی با نتیجه تساوی به پایان رسید.

چهاردهمین دوره جشنواره سراسری شطرنج قهرمانی مردان کشور، از عصر جمعه هفته گذشته با حضور حدود 300 شطرنج‌باز از سراسر کشور در شهر رشت آغاز شده بود.

شطرنج‌بازان حاضر در این دوره از رقابت‌ها، طبق مقررات فدراسیون جهانی شطرنج و در 11 دور به روش سوئیسی در مجموعه ورزشی شهید عضدی شهرستان رشت با هم به رقابت پرداختند.

در پایان این دوره از رقابت‌ها، 23 شطرنج‌باز برتر انتخاب و به مرحله نیمه‌نهایی رقابت‌های شطرنج قهرمانی مردان کشور در سال جاری صعود کردند.

مسابقات شطرنج قهرمانی مردان کشور در سال جاری، در سه مرحله انجام خواهد شد که در پایان نفرات برتر انتخاب و به عضویت تیم ملی شطرنج مردان ایران درمی آیند. 

  

دیدگاه شما در مورد : شطرنج‌باز مازندرانی قهرمان مسابقات مردان کشور شد

شطرنج‌باز مازندرانی قهرمان مسابقات مردان کشور شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر