صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
امام جمعه نکا:

توافقی تصویب بشود یا نشود رابطه حسنه با آمریکا در کار نیست

امام جمعه نکا با اشاره به درکار نبودن رابطه حسنه با آمریکا درصورت تصویب و یا عدم تصویب توافق، گفت: دشمن با نفوذ در کشور می‌خواهد آبرویی برای خود تدارک ببیند و چهره خود را در جهان بازسازی کند.

کد خبر : 29283

تاریخ انتشار : 31/05/1394 - 10:14


توافقی تصویب بشود یا نشود رابطه حسنه با آمریکا در کار نیست

به گزارش خط امید به نقل از نکاآنلاین، حجت‌الاسلام محمدباقر محمدی لائینی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با اشاره به اینکه دشمن هم در بین دولت‌های اسلامی و هم ملت‌های اسلامی با ترفند ایجاد بدبینی به‌دنبال اختلاف‌افکنی است، اظهار کرد: امروز با طرح شیعه و سنی، آتش این اختلاف را روشن می‌کند.

وی تاکید کرد: دشمن می‌خواهد از این اختلافات یک راه نفوذ در فضای فرهنگی، سیاسی و اجتماعی و اقتصادی کشورها از جمله کشور ما برای خود ایجاد کند تا آبرویی برای خود تدارک ببیند و چهره خود را در جهان بازسازی کند.

امام جمعه نکا با خطرناک توصیف کردن اهداف پشت پرده آمریکایی‌ها از توافق هسته‌ای، خاطرنشان کرد: همه بدانند که توافق هسته‌ای تصویب بشود یا نشود، هدف آمریکا و پشت پرده آن که نفوذ در کشور است بسیار خطرناک بوده و باید به آن توجه ویژه شود.

وی بیان کرد: همه مردم بدانند که دشمن از دشمنی خود دست بر نداشته و توافقی اگر صورت بگیرد فقط در همین زمینه است و تصور نکنیم که سازشی صورت گرفته و روابط ما حسنه می‌شود.

خطیب جمعه نکا خاطرنشان کرد: تا زمانی که آمریکا و جبهه استکبار از رفتار شیطانی و شیطنت‌های خود دست بر ندارند، به امکان برقراری رابطه حسنه هم نمی‌شود فکر کرد، چه رسد به سازش.

وی یکی از اهداف دشمن از توافق را نفوذ به مراکز نظامی و اقدام علیه منافع امنیت ملی کشور با داشتن اطلاعات این مراکز عنوان کرد و گفت: در پرتو انقلاب اسلامی و رهبری رهبر بزرگوار، صنایع دفاعی به پیشرفت‌های چشمگیری نائل آمده، لذا اجازه کوچکترین دسترسی در این حوزه به دشمن داده نخواهد شد.

محمدی لائینی خواهان توجه بیشتر به کمبودها، کاستی‌ها و ضعف‌های جامعه در حوزه عمران و خدمات، خصوصا اشتغال و کاردر آستانه فرا رسیدن هفته دولت شد و بیان کرد: دولت باید اهتمام ویژه نسبت به ساماندهی اوضاع عمرانی جامعه و اشتغال جوانان داشته باشد.

وی یکی از نیازهای جدی جامعه را در دو حوزه پزشکی و دارویی دانست و اظهارکرد: هنوز شاهد نابسامانی‌هایی در این حوزه‌ها هستیم و بخش‌های زیادی از مناطق محروم هم در مورد تامین هزینه مراجعه به پزشک و هم تهیه دارو دچار مشکل هستند.

امام جمعه نکا اقدامات صورت گرفته در طرح سلامت را فعالیت‌های مبارکی برشمرد و ضمن تشکر بابت انجام چنین برنامه‌ای در کشور، خواهان ادامه و توسعه آن در همه ابعاد و برای همه اقشار جامعه شد.

وی با تذکر به همه کسانی که دارای مسئولیت بوده و به عنوان کارمند درحال خدمت در جامعه هستند، اذعان کرد: باید هوشیار بود که میز و پست امانت بوده و باید در حفظ آن امین باشند، اگر تمام کارمندها سالم کار کنند، دیگر دزدی و اختلاس نباید در ادارات ما اتفاق بیفتد.

محمدی لائینی، به شعار «مسجد، محور وحدت امت اسلامی» روز مسجد نیز اشاره و خاطرنشان کرد: مسجد در زندگی باید بخشی از خانه انسان باشد که محل عبادت، ملاقات، گفت‌و شنیدهای فرهنگی و دینی ما قرار بگیرد. 

  

دیدگاه شما در مورد : توافقی تصویب بشود یا نشود رابطه حسنه با آمریکا در کار نیست

توافقی تصویب بشود یا نشود رابطه حسنه با آمریکا در کار نیست

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر