صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
در گفت‌وگو با العهد

رحیم صفوی: ایران پشتیبان جنبش‌های مقاومت اسلامی باقی خواهد ماند

مشاور نظامی امام خامنه‌ای تأکید کرد که جمهوری اسلامی ایران علی‌رغم توافق هسته‌ای اخیر همچنان به پشتیبانی از کلیه جنبش‌های مقاومت اسلامی و یاری رساندن به مظلومان ادامه خواهد داد.

کد خبر : 29256

تاریخ انتشار : 29/05/1394 - 11:31


رحیم صفوی: ایران پشتیبان جنبش‌های مقاومت اسلامی باقی خواهد ماند

به گزارش خط امید بهشهر، سردار سرلشکر یحیی رحیم صفوی مشاور نظامی امام خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی ایران در گفت‌وگو با پایگاه خبری العهد، مقاومت اسلامی را قدرت جدید منطقه دانسته گفت: مقاومت اسلامی با پیروزی‌های بزرگ خود در برابر رژیم صهیونیستی دستاوردهایی را محقق کرد که کشورهای عربی در جنگ علیه صهیونیست‌ها برای آزادی فلسطین نتوانستند به دست آورند.
سردار صفوی ادامه داد که جمهوری اسلامی ایران و مقاومت اسلامی با ایستادن کنار سوریه نقشه آمریکایی ــ صهیونیستی ــ منطقه‌ای علیه این کشور را به شکست کشاندند؛ قهرمانان حزب‌الله و ملت شجاع لبنان بهترین الگو برای کشورهای عربی منطقه همچون یمن، عراق و بحرین هستند و مقاومت این ملت‌ها نقشه جدید آمریکایی‌ها در منطقه را با شکست مواجه خواهد کرد.
وی با بیان اینکه آمریکایی‌ها پس از شکست خوردن در افغانستان و عراق داعش را به وجود آوردند، تأکید کرد: ما گزارش‌های امنیتی قابل اعتماد و دقیقی در دست داریم که ابوبکر البغدادی در پایگاه‌های آمریکایی حضور داشته و در آنجا آموزش می‌بیند.
مشاور نظامی امام خامنه‌ای در ادامه گفت: داعش نتیجه حضور آمریکا در عراق است و در پس‌پرده داعش واشنگتن قرار دارد، اقدامات داعش، جبهه النصره و سایر گروه‌های تکفیری همانند جنایت‌های صهیونیست‌ها علیه مردم بی‌گناه است.
فرمانده سابق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در خاتمه این گفت‌وگو رزمندگان حزب‌الله را الگوی ملت‌های مسلمان در رویارویی با جبهه باطل دانست و گفت که جمهوری اسلامی ایران علی‌رغم توافق هسته‌ای اخیر همچنان به پشتیبانی از کلیه جنبش‌های مقاومت اسلامی و یاری رساندن به مظلومان ادامه خواهد داد.


منبع : تسنیم

 

  

دیدگاه شما در مورد : رحیم صفوی: ایران پشتیبان جنبش‌های مقاومت اسلامی باقی خواهد ماند

رحیم صفوی: ایران پشتیبان جنبش‌های مقاومت اسلامی باقی خواهد ماند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر