صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
در روز جهانی مسجد

روحانی: از مسجد مقاومت و ایستادگی برمی‌خیزد

رئیس‌جمهور گفت: از مسجد باید مقاومت و ایستادگی برمی‌خیزد.

کد خبر : 29231

تاریخ انتشار : 29/05/1394 - 10:49


روحانی: از مسجد مقاومت و ایستادگی برمی‌خیزد

به گزارش خط امید بهشهر، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور صبح امروز پنج‌شنبه در اجلاس روز جهانی مسجد ضمن گرامیداشت این روز با بیان این مطلب که مسجد جای سیاست هست اما جای حزب نیست، گفت:‌در مسجد باید مسائل مهم سیاسی، اجتماعی و مشکلات جهان اسلام بیان شود اما یک مسجد نباید تبدیل به تبلیغی برای یک حزب شود چون در این صورت از هدف ایجاد وحدت و اتحاد میان امت اسلامی دور شده و حتی گاهی باعث تفریق مومنان می‌شود.
وی افزود: خاطره تلخ به آتش کشیدن قبله اول مسلمانان را در 46 سال گذشته از یاد نخواهیم برد که ماهیت متجاوزگر و تروریست و غاصب رژیم صهیونیستی را نشان داد و از طرف دیگر علامتی برای بیداری و هوشیاری ما بر حفظ هویت دینی و اسلامی و مراکز اخلاق و تعلیم و تربیت و ترویج احکام آسمانی بود.
رئیس‌جمهور اضافه کرد: از مسجد مقاومت و ایستادگی برمی خیزد.
روحانی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به روند مذاکرات هسته‌ای ایران با گروه 5+1 اظهار داشت:‌ ما در اولین قدم با نظریه جهان عاری از خشونت افکار عمومی دنیا را آماده کردیم که ایران کشور صلح است.
وی تصریح کرد: ایستادگی ملت در 10 سال گذشته سرمایه مذاکرات بود و چه کسی فکر می‌کرد همان سازمان مللی که تحریم‌ها را به غلط به ما تحمیل کرده بود با یک قطعنامه تحریم‌ها و قطعنامه‌های پیشیبن خود را لغو کند.


منبع : تسنیم

 

  

دیدگاه شما در مورد : روحانی: از مسجد مقاومت و ایستادگی برمی‌خیزد

روحانی: از مسجد مقاومت و ایستادگی برمی‌خیزد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر