صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
شهردار بهشهر:

برای ساخت یادمان شهدای غواص در پارک ملت بهشهر محدودیت مالی نداریم

شهردار بهشهر گفت: هیچ گونه محدودیت مالی و انسانی برای اجرای طرح یادمان شهدای غواص در پارک ملت نداشته و معتقدیم شهدای گمنام امامزادگان عشق‌اند و هرشهری که در آن شهدای گمنام تدفین شده‌اند مطمئنا آرامش برای شهروندان حاصل می‌شود.

کد خبر : 29207

تاریخ انتشار : 29/05/1394 - 10:03


برای ساخت یادمان شهدای غواص در پارک ملت بهشهر محدودیت مالی نداریم

به گزارش خبرنگار خط امید، حمید آزموده در جلسه ساماندهی قبورشهدای غواص مدفون شده درپارک بهشهر گفت: اهمیت مقبره شهدا درشهرهای تاریخی وطبیعی که ازگردشگران بیشتری برخوردار است متفاوت بوده چرا که گردشگر باید پس از دیدن این مکان معنوی، آثار موجود و طراحی شده را همچون نگینی بر پیشانی شهر، درخشان ببیند.

 

وی به تشکیل ستاد اجرایی حرم شهدای گمنام در پارک ملت اشاره کرد و افزود: این ستاد باید امورات فرهنگی مربوط به یادمان شهدا را ساماندهی کند چرا که این مکان نقطه آرام بخشی برای کسب معنویت خواهد بود.

 

شهردار بهشهر گفت: هیچ گونه محدودیت مالی و انسانی برای اجرای طرح یادمان شهدا غواص در پارک ملت نداشته و معتقدیم شهدای گمنام امامزادگان عشق‌اند و هرشهری که در آن شهدای گمنام تدفین شده‌اند مطمئنا آرامش برای شهروندان حاصل می‌شود.

 

آزموده با بیان اینکه برای اجرای طرح ویژه آرامگاه شهدای غواص، در بین طراحان تاریخی ومذهبی، دانشجویان و صاحبان ایده فراخوان داده می‌شود تصریح کرد: درنهایت با تایید طرح مورد نظر از سوی دستگاه‌ها و مسئولان مرتبط، آن را اجرا می‌کنیم.

  

  

دیدگاه شما در مورد : برای ساخت یادمان شهدای غواص در پارک ملت بهشهر محدودیت مالی نداریم

برای ساخت یادمان شهدای غواص در پارک ملت بهشهر محدودیت مالی نداریم

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر