صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
وقتی به بهانه شرایط نامساعد جوی

باندهای سد گلورد، رنگ فرود به خود نگرفت/بازدید جهانگیری از سد گلورد نکا لغو شد

بنابر اعلام مسئولان، بازدید معاون اول رئیس جمهور از سد گلورد نکا به دلیل شرایط نامناسب جوی برای فرود هلی کوپتر وی و هیئت همراه، لغو شد.

کد خبر : 29133

تاریخ انتشار : 28/05/1394 - 10:42


باندهای سد گلورد، رنگ فرود به خود نگرفت/بازدید جهانگیری از سد گلورد نکا لغو شد

به گزارش خط امید بهشهر، پس از بازدید اسحاق جهانگیری از پروژه‌ها و مقاصد از قبل تعیین شده در شهرستان‌های نوشهر، جویبار و بندر امیرآباد، قرار بر این بود که در چهارمین ایستگاه این سفر یک روزه، با حضور در محل احداث سد گلورد نکا، از نزدیک در جریان روند تکمیل این طرح قرار بگیرد.

باوجود حضور مسئولان استانی و شهرستانی و خبرنگاران در ساعت مقرر و محل مورد نظر برای استقبال و پوشش خبری حضور معاون اول رئیس جمهور، با اعلام لغو حضور جهانگیری و عدم بازدید وی از پروژه سد گلورد به دلیل شرایط نامناسب جوی برای نشستن هلی‌کوپتر وی و هیئت همراه، برنامه‌ها و مراسم تدارک دیده شده توسط مسئولان، نیمه‌کاره و بلااستفاده ماند تا در فرصتی دیگر منتظر حضور مسئول دیگری از دولت تدبیر و امید به شرط تحقق وعده حضور، بمانند.

این درحالی است که بیان علت عدم حضور جهانگیری یعنی بهانه قرار گرفتن شرایط هوای منطقه با توجه به مناسب به نظر رسیدن آن، موجب شگفتی حاضران در مکان استقبال از معاون اول رئیس جمهور شد که باید منتظر ماند تا در اعلام رسمی، چه عاملی سبب لغو این حضور در نکا بیان می‌شود.

گفتنی است اسحاق جهانگیری با حضور در مازندران به همراه تعدادی از وزرا و نمایندگان این استان در مجلس شورای اسلامی، از چند پروژه در شهر نوشهر، جویبار و بهشهر بازدید کرد و پس از لغو بازدید از سد گلورد نکا، افتتاح یک طرح در کارخانه چوب و کاغذ ساری، حضور در جمع فعالان اقتصادی مازندران و شرکت در شورای اداری استان، برنامه‌های پایانی وی در این سفر یک روزه اعلام شده بود.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : باندهای سد گلورد، رنگ فرود به خود نگرفت/بازدید جهانگیری از سد گلورد نکا لغو شد

باندهای سد گلورد، رنگ فرود به خود نگرفت/بازدید جهانگیری از سد گلورد نکا لغو شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر