صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
در صحن علنی مجلس

۲۴ نماینده برای عضویت در کمیسیون ویژه بررسی برجام کاندیدا شدند + اسامی

علاوه بر ۱۵ نماینده مورد تفاهم دو فراکسیون رهروان ولایت و اصولگرایان مجلس برای عضویت در کمیسیون ویژه بررسی برجام، ۹ نماینده نیز در صحن مجلس برای عضویت در این کمیسیون، کاندیدا شدند.

کد خبر : 29131

تاریخ انتشار : 28/05/1394 - 10:36


۲۴ نماینده برای عضویت در کمیسیون ویژه بررسی برجام کاندیدا شدند + اسامی

به گزارش خط امید بهشهر، انتخاب اعضای کمیسیون ویژه رسیدگی کننده به متن جمع‌بندی مذاکرات هسته‌ای ایران با کشورهای 5+1 در دستورکار جلسه علنی صبح امروز قرار گرفت.
این کمیسیون باید با انتخاب 15 تن از وکلای ملت تشکیل شود که براساس تفاهم دو فراکسیون رهروان ولایت و اصولگرایان مجلس مدلی برای انتخاب اعضا فراهم شد.
براساس لیست مشترک این دو فراکسیون مجلس، کاندیداهای مورد نظر عبارتند از حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد، جواد جهانگیرزاده، غلامرضا تاجگردون، سیدحسین نقوی‌حسینی و  منصوری آرانی از سوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس در کمیسیون ویژه بررسی برجام انتخاب شدند.
همچنین علاء‌الدین بروجردی، محمدمهدی زاهدی، محمداسماعیل کوثری، مسعود پزشکیان و منصور حقیقت‌پور به عنوان اعضای توافقی دو فراکسیون اصولگرایان و رهروان ولایت برای عضویت در کمیسیون ویژه بررسی برجام برگزیده شدند و علیرضا زاکانی، مهرداد بذرپاش، حسین نجابت، ابراهیم کارخانه‌‌ای و حجت‌الاسلام سیدمحمود نبویان از سوی فراکسیون اصولگرایان مجلس برای عضویت در کمیسیون ویژه بررسی برجام معرفی شدند.
در جلسه علنی امروز نیز برخی از وکلای ملت برای عضویت در کمیسیون ویژه کاندیدا شدند که حجت‌الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم، محمدعلی اسفنانی، اللهیار ملکشاهی‌، محمدحسن آصفری، احمد بخشایشی، حجت‌الاسلام وحید احمدی، جلیل جعفری بنه‌خلخال، جبار کوچکی‌نژاد و ایرج عبدی از جمله این افراد هستند.

 


منبع : تسنیم

 

  

دیدگاه شما در مورد : ۲۴ نماینده برای عضویت در کمیسیون ویژه بررسی برجام کاندیدا شدند + اسامی

۲۴ نماینده برای عضویت در کمیسیون ویژه بررسی برجام کاندیدا شدند + اسامی

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر