صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
نماینده مازندران در مجلس خبرگان رهبری:

شیعه شهید می‌شود ولی زیر بار ذلت نمی‌رود

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت: شیعه شهید، جانباز و آزاده می‌شود ولی زیر بار ذلت نمی‌رود.

کد خبر : 28964

تاریخ انتشار : 26/05/1394 - 18:57


شیعه شهید می‌شود ولی زیر بار ذلت نمی‌رود

 به گزارش خط امید بهشهر، آیت‌الله علی معلمی در مراسم سومین روز تدفین شهدای غواص و خط‌شکن در مسجد جامع شهر سورک با بیان اینکه در سایه امامت و ولایت پیروزی انقلاب اسلامی حاصل شد، اظهار کرد: اگر نقش امامت نبود رژیم 2500 ساله شاهنشاهی از بین نمی‌رفت.

وی با اشاره به انجام مذاکرات هسته‌ای، افزود: دشمن می‌خواست تمام آثار هسته‎ای در ایران محو شود اما به این خواسته خود نرسید.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری، خاطرنشان کرد: استکبار پیشنهاد مذاکره داد چون از استقامت، مقاومت و پایداری این ملت در هراس هستند و اگر در هراس نبودند با برخورد نظامی خواسته خود را پیش می‌بردند.

معلمی، اجتماع سنگین پای شهدای گمنام بعد از 30 سال را سند پایداری ملت دانست و تصریح کرد: دشمن فهمید که این ملت از آرمان شهدا و اطاعت از امام و ولایت فاصله نگرفته و برای ادامه راه، پای امام و آرمان شهدا ایستاده است و این ایستادگی هراس در دل دشمن ایجاد کرده است.

وی با تاکید بر اینکه ما جنگ‌طلب نیستیم و آغازگر جنگ هم نبودیم، بیان کرد: بر اساس تاکید قرآن که باید آمادگی برای دفاع داشته باشیم، آماده دفاع هستیم و این آمادگی هراس در دل دشمن می‌ریزد.

امام جمعه قائم‌شهر با بیان اینکه دولت و ملت قدر رهبری را بدانند، یادآور شد: مردم مصر سرکوب شدند و "مرسی" به زندان افتاد چون رهبر درستی نداشتند.

معلمی افزود: دکتر مصدق در نهضت ملی شدن صنعت نفت جلوی انگلیس ایستاد و با آمریکا با ادب و احترام حرف می‌زد و توقع داشت از حمایت آمریکا برخوردار باشد.

وی با اشاره به بدعهدی آمریکا، خاطرنشان کرد: کودتای 28 مرداد اتفاق افتاد چون آمریکا بین انگلیس و مصدق، طرف انگلیس را گرفت.

معلمی با تاکید بر اینکه عزت شیعه در سایه امامت، استقلال و بریدن از استکبار است، بیان کرد: شیعه شهید، جانباز و آزاده می‌شود ولی زیر بار ذلت نمی‌رود.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه شهدای غواص یک معنویت مضاعف دارند چون یک مظلومیت مضاعف داشتند، تصریح کرد: عراقی‌ها از اسرا می‌خواستند اطلاعات بگیرند اما موفق نشدند، به‌همین دلیل با دست بسته بعضی‌ها را کشتند و بعضی‌ها را زنده به‌گور کردند.

وی افزود: به پاس رشادت‌های این شهیدان، ایران جزیره امن شده است و همه ما در مقابل این فداکاری‌ها مدیون هستیم.

آیت‌الله معلمی در پایان گفت: دولت و نمایندگان مذاکره‌کننده ما اگر قرص و محکم حرف می‌زنند به برکت این مقاومت و استقامت شهیدان است. 


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : شیعه شهید می‌شود ولی زیر بار ذلت نمی‌رود

شیعه شهید می‌شود ولی زیر بار ذلت نمی‌رود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر