صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
ظهر امروز:

معاون اول رییس جمهور از بندر امیرآباد بهشهر بازدید کرد

اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و هیئت همراه از منطقه ویژه اقتصادی و بندر امیرآباد بهشهر بازدید کرد.

کد خبر : 28944

تاریخ انتشار : 26/05/1394 - 17:19


معاون اول رییس جمهور از بندر امیرآباد بهشهر بازدید کرد

به گزارش خبرنگار خط امید، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و هیئت همراه با حضور در بهشهر، به اتفاق دکتر مقیمی‌نماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی، از منطقه ویژه اقتصادی و بندر امیرآباد این شهرستان و تاسیسات زیربنایی و ظرفیت‌های اقتصادی آن بازدید کرد.

 

علی خدمتگذار مدیر بندر امیرآباد بهشهر در این بازدید به ظرفیت‌های این منطقه ویژه اقتصادی و بندر اشاره کرد و گفت: 9 پست اسکله شامل یک اسلکه غلات، یک اسلکه رورو و هفت اسکله چند منظوره با ظرفیت اسمی‌چهار و نیم میلیون تن در این بندر وجود دارد.

 

وی افزود: بندر امیرآباد با ظرفیت 16 هزار تن، پایلوت ذخایر نفتی و همچنین پایلوت ذخایر غلات بنادر شمال کشور شناخته شده است.

 

مدیر بندر امیرآباد بهشهر تصریح کرد: بخش خصوصی تاکنون 4500 میلیاردریال در زمینه تولید کاغذ، آهن، روغن خوراکی و گچ سرمایه گذاری کرده است که با توسعه این بنده می‌توانیم این مبلغ مشارکت را افزایش دهیم.

 

به گزارش خط امید، اسحاق جهانیگری پس از بازدید از منطقه ویژه اقتصادی و بندر امیرآباد بهشهر گفت: در جلسه شورای اداری استان مازندان در استانداری در خدمت خبرنگاران هستیم.

 

گفتنی است، از مدتی قبل بحث تبدیل بندر امیرآباد به منطقه آزاد مطرح شده که علیرضا یونسی معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران در مراسم گرامی‌داشت هفته دولت در سال 93 از سفر رییس جمهوری در پاییز همان سال به مازندران خبر داد و گفت : یكی از پیشنهادات مازندران برای تصویب در این سفر، تبدیل منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد بهشهر به منطقه آزاد تجاری است.

 

حضور دو تن از چهره‌های مطرح فوتبالی و سرمایه گذاری کلان در این منطقه و همچنین حضور معاون اول رییس جمهور شایعات تبدیل بندر امیرآباد به منطقه آزاد تجاری را به واقعیت نزدیک‌تر می‌کند.

  

  

دیدگاه شما در مورد : معاون اول رییس جمهور از بندر امیرآباد بهشهر بازدید کرد

معاون اول رییس جمهور از بندر امیرآباد بهشهر بازدید کرد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر