صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
نشست خبری سخنگوی‌ قوه قضاییه

سعید مرتضوی از برخی موارد تبرئه و در برخی محکوم به حبس و رد مال شد

سخنگوی قوه قضاییه گفت: سعید مرتضوی در برخی موارد تبرئه و در برخی محکوم به حبس و رد مال شد.

کد خبر : 28942

تاریخ انتشار : 26/05/1394 - 10:53


سعید مرتضوی از برخی موارد تبرئه و در برخی محکوم به حبس و رد مال شد

به گزارش خط امید بهشهر،  محسنی‌اژه‌ای در ابتدای نشست خبری امروز خود در جمع خبرنگاران درباره پرونده سعید مرتضوی اظهار داشت: هنوز جزئیات حکم صادره درباره این فرد به دستم نرسیده است.
وی ادامه داد: اما به‌طور کلی آن طور که مطلع شده‌ام، این فرد از برخی موارد تبرئه و در برخی نیز به حبس و رد مال محکوم شده است.
اژه‌ای با بیان اینکه این پرونده، یک پرونده سنگینی است و اوراق زیادی دارد، با اشاره به پرونده سعید مرتضوی نیز گفت: حکم پرونده سعید مرتضوی نیز صادر شده و البته هنوز به دست من نرسیده و از جزئیات آن مطلع نیستم و اگر هم جزئیات آن هم به دست من می‌رسید چون امکان رسیدگی به آن در دادگاه تجدیدنظر وجود داشت اجازه مطرح کردن‌ آن را نداشتم.
با اشاره به پرونده بابک زنجانی گفت: این پرونده به‌همراه پرونده دو نفر متهم دیگر را 8 وکیل مطالعه می‌کنند که 4 نفر از طرف شرکت نفت، یک وکیل از طرف بابک زنجانی و هر کدام از دو متهم دیگر یک وکیل هستند.
وی با بیان اینکه این پرونده، پرونده بسیار سنگینی است و اوراق بسیار زیادی دارد تصریح کرد: پرونده 209 جلد است که هر کدام از جلدها هم از 200 صفحه کمتر نیست. برای رسیدگی به این پرونده 11 مهرماه جلسه دادگاه تعیین شده است و اگر وکلا مطالعه‌ این پرونده را تمام کنند این جلسه دادگاه انجام می‌شود.
سخنگوی قوه قضائیه تصریح کرد: پرونده دیگر، پرونده یدالله روزچنگ است که در زمینه مسائل ارزی دستگیر شد و کار رسیدگی به پرونده وی از 12 مرداد آغاز شد که فقط 4 جلسه طول کشید تا کیفرخواست وی خوانده شود.


منبع : تسنیم

 

  

دیدگاه شما در مورد : سعید مرتضوی از برخی موارد تبرئه و در برخی محکوم به حبس و رد مال شد

سعید مرتضوی از برخی موارد تبرئه و در برخی محکوم به حبس و رد مال شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر