صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
سردار جعفری‌نسب مطرح کرد

برخورد قانونی با زمین‌خواران و دانه‌درشت‌ها

فرمانده انتظامی مازندران خواستار همکاری اصحاب رسانه در برخورد با دانه‌درشت‌های متخلف و زمین‌خواران شد.

کد خبر : 28941

تاریخ انتشار : 26/05/1394 - 10:41


برخورد قانونی با زمین‌خواران و دانه‌درشت‌ها

به گزارش خط امید بهشهر، سردار مسعود جعفری‌نسب در جمع خبرنگاران با اشاره به برخورد با مجرمان ضعیف که به خوبی صورت گرفته است، اظهار کرد: در برخورد با دانه درشت ها چندان فعالیتی نداشتیم و این اقدام در برنامه های ما قرار دارد.

وی برخورد قانونی با زمین خواران و حاشیه نشینان را جزو برنامه های آینده خود عنوان کرد و افزود: عده ای تحت عنوان اشتغال‌زایی اقدام به ساخت و ساز غیرمجاز می کنند که اگر برخورد با این افراد به درستی صورت گیرد، دانه درشت ها هم توانایی زیرپاگذاشتن قوانین را نخواهند داشت.

فرمانده انتظامی مازندران با بیان اینکه خبرنگاران در حفظ امنیت استان نقش به‌سزایی داشته اند، گفت: اطلاع رسانی مناسب اصحاب رسانه و همراهی آنها سبب موفقیت نیروی انتظامی در بخش های مختلف شد.

جعفری‌نسب بیان کرد: با همکاری اصحاب رسانه اقدامات کلان امنیتی که باید در مدت 50 سال انجام می شد، در طول مدت 2 ساله صورت گرفت.

وی با بیان اینکه ساماندهی عباس آباد نکاء و نوبنیاد ساری از آرزوهای مردم منطقه بود، خاطرنشان کرد: با هماهنگی دستگاه های مختلف و اطلاع رسانی درست، این اقدام انجام شد.

فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به اینکه تعداد متوفی در تصادفات امسال نسبت به سال گذشته 17 درصد کاهش داشت، ادامه داد: در حوزه مصرف مواد مخدر سنتی نیز 10 درصد کاهش کشفیات داشتیم.

جعفری‌نسب با بیان اینکه کشفیات هرویین 12 درصد وحشیش 17 درصد در سال جاری افزایش داشته است، اضافه کرد: در حوزه کشفیات سایر مواد مخدر نیز 47 درصد افزایش داشته است.

وی با اشاره به کاهش 7 درصدی میزان دستگیرشده ها درحوزه مواد مخدر، یادآور شد: در حوزه دستگیری باندهای مواد مخدر 127 درصد افزایش داشته ایم.

فرمانده انتظامی مازندران اضافه کرد: در ساماندهی سواحل استان نیز 2 سال اخیر برنامه های خوبی اجرا شد و سعی داریم با افزایش نیروی پلیس در این مناطق با فروشندگان مواد مخدر برخورد کنیم.

جعفری‌نسب با اشاره به اجرای طرح ارتقا در استان، بیان کرد: در این طرح با بی حجابی، بد حجابی و سگ گردانی در سطح استان برخورد قانونی می کنیم.

وی با اشاره به اینکه گزارش های اجتماعی اصحاب رسانه سبب همکاری مردم در حل مشکلات جامعه می شود، گفت: اثرات اقدامات اجتماعی بالاتر از اقدامات انتظامی است.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : برخورد قانونی با زمین‌خواران و دانه‌درشت‌ها

برخورد قانونی با زمین‌خواران و دانه‌درشت‌ها

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر