صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مسئول ستاد عتبات و عالیات مازندران خبر داد

30 خشت طلا سهم مردم چالوس در عملیات ترفیع گنبد طلای امام حسین (ع)

مسئول ستاد عتبات و عالیات مازندران گفت: فراهم کردن 500 خشت طلا برای عملیات ترفیع گنبد طلای امام حسین (ع) توسط مازندرانی‌ها انجام می‌شود که سهم مردم چالوس از این تعداد 30 خشت طلا است.

کد خبر : 28940

تاریخ انتشار : 26/05/1394 - 10:40


30 خشت طلا سهم مردم چالوس در عملیات ترفیع گنبد طلای امام حسین (ع)

به گزارش خط امید بهشهر، محمد حسن اصغری روز گذشته در جلسه شورای اداری شهرستان چالوس با اشاره به تشییع شهدای غواص در استان مازندران اظهار کرد: شعار شهدا در دوران هشت سال دفاع مقدس زیارت یا شهادت بود و امروز به برکت خون همین شهدا به راحتی امکان زیارت عتبات عالیات فراهم شده است.

وی افزود: شهدا آرزوی زیارت کربلا را داشتند و امروز همه ما باید برای بازسازی کربلا و سایر شهرهای زیارتی عراق و سوریه دست به دست هم بدهیم.

مسئول ستاد عتبات و عالیات مازندران در ادامه تصریح کرد: استان مازندران در سالهای 92 و 93 رتبه برتر کشور را از نظر کمک به بازسازی عتبات و عالیات به دست آورد که افتخاری برای همه مازندرانی‌ها است.

اصغری به سهم امسال مازندران از بازسازی حرم ائمه معصومین اشاره کرد و گفت: ساخت 500 متر از صحن حضرت زهرا (س) در کربلا بر عهده مازندران است که 30 متر آن سهم چالوس است.

این مسئول عملیات ترفیع گنبد طلای امام حسین (ع) را از دیگر برنامه‌های سال جاری ستاد عتبات و عالیات کشور دانست و تأکید کرد: فراهم کردن 500 خشت طلا برای این عملیات توسط مازندرانی‌ها انجام می‌شود که امیدواریم مردم چالوس 30 خشت طلا به این گنبد اهدا کنند.

وی در پایان با بیان اینکه مردم ایران همیشه در طول تاریخ از عاشقان و مریدان اهل بیت (ع) بودند، گفت: همین عشق و علاقه رمز پیروزی ایران در هشت سال دفاع مقدس و سایر بحران ها بوده است.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : 30 خشت طلا سهم مردم چالوس در عملیات ترفیع گنبد طلای امام حسین (ع)

30 خشت طلا سهم مردم چالوس در عملیات ترفیع گنبد طلای امام حسین (ع)

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر