صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
جانشین قرارگاه خاتم الاوصیا(ص):

چه کردیم که حضرت آقا تنها ماند و این عمار گفت؟

جانشین قرارگاه خاتم الاوصیا(ص) گفت: آن زمانی که باکری‌ها برای امام خمینی(ره) جان می‌دادند امام یکبار هم این عمار نگفت، چه کردیم که حضرت آقا تنها ماند و این عمار گفتند؟

کد خبر : 28795

تاریخ انتشار : 23/05/1394 - 09:26


چه کردیم که حضرت آقا تنها ماند و این عمار گفت؟

به گزارش خبرنگار خط امید، عظیم ابراهیم‌پور در مراسم وداع با شهدای گمنام غواص و خط شکن و شهید حسینعلی بالویی که عصر دیشب در مصلی آیت الله جباری برگراز شد گفت:مقام معظم رهبری فرمودند که جدای از بحث مذاکرات، مبارزه به استکبار ادامه دارد پس همه باید آماده باشند تا حرف آقا روی زمین نماند.

 

وی ادامه داد: آن زمانی که باکری‌ها برای امام خمینی(ره) جان می‌دادند امام یکبار هم این عمار نگفت، چه کردیم که حضرت آقا تنها ماند و این عمار گفتند؟

 

جانشین قرارگاه خاتم الاوصیا(ص) افزود: امروز مراسمات یادواره شهدا نباید نمادین باشد، بلکه یادواره باید نقش راهواره داشته و راه و سیره شهدا بررسی شود.

 

سرار ابراهیم‌پور تاکید کرد: اگر دیروز فتنه بحث تقلب در انتخابات بود امروز فتنه جدید معیشت و اقتصاد است و دشمن نگاه ویژه ای دارد، می‌خواهند مردم را مقابل نظام و انقلاب قرار دهند و متاسفانه در داخل هم عده‌ای بدشان نمی‌آید که گرانی بشود.

 

وی در خصوص راهکار مقابله با فتنه اقتصادی پیش‌رو تصریح کرد: خرید کالای داخلی مهمترین راه مقابله با این فتنه است حتی اگر کیفیتکالای داخلی تفاوت زیادی نسبت به کالای خارجی داشته باشد.

 

به گزارش خط امید، مراسم وداع با شهدای گمنام و خط شکن و شهید حسینعلی بالویی با مداحی حاج احمد واعظی با حضور خیل عظیم مردم شهیدپرور بهشهر برگزار شد و در انتهای مراسم نیز مردم با شهدای گمنام وداع کردند.

  

  

دیدگاه شما در مورد : چه کردیم که حضرت آقا تنها ماند و این عمار گفت؟

چه کردیم که حضرت آقا تنها ماند و این عمار گفت؟

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر