صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
با موافقت استاندار مازندران

طلایی‌های المپیکی مازندران پاداش یک‌میلیاردی می‌گیرند

رئیس کمیته ملی المپیک از اختصاص پاداش یک‌میلیارد ریالی به مازندرانی‌های صاحب مدال طلا در المپيک ريو با موافقت استاندار خبر داد.

کد خبر : 28775

تاریخ انتشار : 24/05/1394 - 10:48


طلایی‌های المپیکی مازندران پاداش یک‌میلیاردی می‌گیرند

به گزارش خط امید بهشهر، کیومرث هاشمی رئیس کمیته المیپک کشور كه برای بازدید از اردوی تیم ملی وزنه‌برداری به استان مازندران سفر كرده است، با ربيع فلاح استاندار مازندران ديدار و گفت‌وگو كرد.

در اين ديدار هاشمی اظهار کرد: استان مازندران از خطه‌های قهرمان‌خیز کشور بوده و در بازی‌های المپیک و بازی‌های آسیایی اینچئون ورزشکاران آن موفقیت‌های خوبی برای کاروان ورزشی کشورمان به‌دست آوردند و این نشان می‌دهد قهرمانان مازندران از ظرفیت بالایی در کسب موفقیت در رقابت‌های مهم داخلی و بین‌ المللی برخودار هستند.

وی ادامه داد: بدون تردید این ظرفیت می‌تواند با اهدا پاداش به این قهرمانان و ایجاد انگیزه و دلگرمی در بین آنها چندبرابر شود و همچنین جا دارد از مسئولان استان در میزبانی اردوی تیم ملی وزنه‌برداری نیز تقدیر و تشکر شود.

در ادامه فلاح ضمن خوش‌آمدگویی به رئیس کمیته ملی المپیک، بیان کرد: نگاه مسئولان استان نسبت به ورزش قهرمانی کاملاً حمایت آمیز بوده و هر آنچه در توان داشته باشیم برای رشد و اعتلای ورزش استان به‌کار خواهیم بست و مسئولان استان برای اهدا پاداش به مدال‌آوران مازندرانی در بازی‌های المپیک مشکلی ندارد و اگر پیشنهادی در این زمینه دارید، قبول می‌کنیم.

بعد از صحبت‌های استاندار مازندران، رئیس کمیته ملی المپیک پیشنهاد داد تا به هر یک از ورزشکاران مازندرانی که در بازی‌های المپیک طلا کسب کرده‌اند ۱۰۰ میلیون تومان، نقره گرفته‌اند ۵۰ میلیون و برای برنزی‌ها ۲۵ میلیون تومان پاداش نقدی از سوی استانداری درنظر گرفته شود که این امر از سوی ربیع فلاح مورد موافقت قرار گرفت.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : طلایی‌های المپیکی مازندران پاداش یک‌میلیاردی می‌گیرند

طلایی‌های المپیکی مازندران پاداش یک‌میلیاردی می‌گیرند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر