صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
با قول معاون وزیر راه و شهرسازی؛ در هفته دولت

4000 واحد مسکن مهر در مازندران بهره‎برداری می‌شود

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: 4 هزار واحد مسکن مهر در استان مازندران، در هفته دولت بهره برداری می‌شود.

کد خبر : 28772

تاریخ انتشار : 24/05/1394 - 10:45


4000 واحد مسکن مهر در مازندران بهره‎برداری می‌شود

به گزارش خط امید بهشهر، علی‌اصغر مهرآبادی معاون وزیر راه و شهرسازی که به همراه علی نبیان معاون عمرانی استاندار مازندران و کمال علی‌پور نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی، از طرح‌های مسکن مهر مازندران بازدید می‌کرد، با حضور در جویبار از مسکن مهر 152 واحدی و جویبارلوله بازدید به عمل آورد.

وی در بازدید از مسکن مهر 152 واحدی از نزدیک مشکلات فاضلاب این مسکن مهر را مشاهده کرد و با دلجویی از ساکنان این مجتمع قول داد که 100 میلیون تومان از هزینه‌های 400 میلیون تومانی ساخت طرح فاضلاب این مجتمع را پرداخت کند.

معاون وزیر راه و شهرسازی، همچنین به معاون عمرانی استاندار مازندران نیز دستور اکید داد تا هرچه سریع‌تر مشکل این مردم حل شود.

مهرآبادی در ادامه نیز بازدیدی از مسکن مهر جویبارلوله انجام داد.

معاون وزیر راه و شهرسازی در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران حاضر شد و با اشاره به بهره‌برداری از 200 هزار واحد مسکن مهر در هفته دولت اظهار کرد: از 2 میلیون و 300 هزار واحد مسکن مهر از زمان شروع در سراسر کشور تا به امروز یک میلیون و 800 هزار واحد آن تکمیل و یک میلیون و 450 هزار واحد آن بهره‌برداری شده است.

وی با اشاره به بهره برداری از 62 هزار واحد مسکن مهر در مازندران، افزود: 4 هزار واحد مسکن مهر در استان مازندران، در هفته دولت بهره برداری می‌شود.

مهرآبادی در پایان با بیان اینکه، تا پایان سال 95 همه طرح‌های مسکن مهر بهره برداری می شوند، گفت: طرح‌های زیربنایی با 5 هزار و 600 میلیارد تومان برآورد هزینه، توسط سازمان مدیریت بودجه و برنامه‌ریزی کشور تامین اعتبار می شوند.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : 4000 واحد مسکن مهر در مازندران بهره‎برداری می‌شود

4000 واحد مسکن مهر در مازندران بهره‎برداری می‌شود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر