صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فشار بر ایران با تهدید علنی!

کری: رد توافق هسته‌ای به تقابل نظامی با ایران منجر می‌شود

وزیر خارجه آمریکا روز جمعه به نمایندگان کنگره کشورش هشدار داد رد نتایج پایانی مذاکرات هسته‌ای ایران و ۱+۵ به تقابل نظامی با ایران منجر خواهد شد.

کد خبر : 28663

تاریخ انتشار : 17/05/1394 - 10:11


کری: رد توافق هسته‌ای به تقابل نظامی با ایران منجر می‌شود

به گزارش خط امید بهشهر، جان کری، وزیر خارجه آمریکا روز جمعه در مصاحبه‌ای گفت رد نتایج پایانی مذاکرات هسته‌ای ایران و 1+5 در کنگره به تقابل نظامی با ایران منجر خواهد شد.

آقای کری در این سخنرانی در «ویتنام» که فعلا ویدئویی کوتاه از آن روی وب‌سایت روزنامه یو‌اس‌ای‌ تودی قرار گرفته همچنین هشدار داد رد توافق به از هم پاشیدن نظام تحریم‌ها و ادامه برنامه هسته‌ای ایران منجر می‌شود.

او گفت: «اگر به توافق هسته‌ای نه گفته شود، هیچ گزینه دیگری در برابر این حقیقت وجود ندارد که ایران غنی‌سازی را آغاز خواهد کرد، ما حمایت‌های بین‌المللی را از دست خواهیم داد و در موقعیتی گیر خواهیم کرد که توان بازرسی و نظارت بر برنامه هسته‌ای آنها را نخواهیم داشت.»

جان کری، با بیان اینکه در چنین شرایطی ایران فعالیت‌هایش را ادامه خواهد داد خاطرنشان کرد این وضعیت، به فشار مردم برای اقدام نظامی علیه ایران منجر خواهد شد.

ایران و 1+5 شامل آمریکا، انگلیس، فرانسه، روسیه، چین وآلمان سه‌شنبه (23 تیر) پس از 18 روز مذاکرات سخت و فشرده در وین، پایتخت اتریش، سرانجام بر سر «برنامه جامع اقدام مشترک» به جمع‌بندی دست یافتند. 


منبع : مشرق

 

  

دیدگاه شما در مورد : کری: رد توافق هسته‌ای به تقابل نظامی با ایران منجر می‌شود

کری: رد توافق هسته‌ای به تقابل نظامی با ایران منجر می‌شود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر