صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رئیس اداره تبلیغات اسلامی بهشهر خبر داد

آمادگی 250 هیئت مذهبی بهشهر برای استقبال از شهدای غواص

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بهشهر گفت: روحانیون و هیئت امنای 45 مسجد و بیش از 250 هیئت مذهبی بهشهر آماده استقبال باشکوه از شهدای غواص مازندران در بهشهر هستند.

کد خبر : 28648

تاریخ انتشار : 17/05/1394 - 11:10


آمادگی 250 هیئت مذهبی بهشهر برای استقبال از شهدای غواص

به گزارش خط امید بهشهر، حجت‌الاسلام سیدمحمد بابایی از آمادگی بیش از 250 هیئت مذهبی در برگزاری مراسم تشییع پیکر مطهر 30 شهید غواص در شرق مازندران خبر داد و گفت: روحانیون و هیئت امنای 45 مسجد، پایگاه‌های مقاومت بسیج و بیش از 250 هیئت مذهبی خود را برای استقبال باشکوه از شهدای غواص مازندران در بهشهر آماده کرده و برنامه‌ریزی‌های مناسبی در این زمینه را انجام داده‌ایم.
 
وی اظهار کرد: مهم‌ترین پیام حضور فیزیکی شهدا بعد از 25 سال این است که راه شهدا یعنی راه دفاع از اسلام و ولایت همچنان زنده است و اگر در مسیر آنان گام برداریم، شهدا در روز قیامت شفیع ما خواهند بود.
 
وی دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی را از دیگر پیام شهدای غواص دانست و افزود: شهدای غواص حاضر شدند با دستان بسته زنده به گور شوند اما از آرمان‌های و اصول انقلاب اسلامی عقب‌نشینی نکنند و در مراسم تشییع این پایمردان سعی می‌کنیم که بهترین کارها را با بهترین کیفیت برای شهدا انجام دهیم.
 
رئیس اداره تبلیغات اسلامی بهشهر خاطرنشان کرد: بهترین هدیه شهدا برای ما شعار «هیهات من الذله» است و نشان می‌دهد که اگر فرهنگ شهادت در کشور ما زنده باشد عزت ما محفوظ بوده و هیچ‌گاه زیر بار ذلت نخواهیم رفت.
 
مسئول کمیته تبلیغات استقبال از شهدای غواص بهشهر ادامه داد: کسی که سرگرم دنیا باشد دیگر به جهاد و مقابله با مستکبران فکر نمی‌کند و دشمن نیز با استفاده از ابرازهای مختلف ارتباطی سعی دارد به هجمه‌های فرهنگی خود ملت‌ها را سرگرم کند، امام در کشور ما به برکت آمدن شهدا زنگارهای غفلت و گناه را از دل‌ها پاک می‌شود و روح انسان را تازه می‌شود.
 
حجت‌الاسلام بابایی افزود: مساجدی که در مسیر استقبال از شهدا قرار دارند میزبان و پذیرای شرکت‌کنندگان در تشییع پیکرهای مطهر شهدا خواهند بود و روحانیون و اعضای هیئت امنای دیگر مساجد و هیئت‌های مذهبی بهشهر با برپایی ایستگاه‌های صلواتی به ارائه خدمات رفاهی به مردم ولایت‌مدار بهشهر می‌پردازند.
 
وی با توصیه به جوانان و نوجوانان در پیروی از مکتب شهدا گفت: درست است که مسئولان وظیفه ارتباط بین فرهنگ جهاد و شهادت با جوانان را بر عهده دارند، امام جوانان مواظب باشند که اگر مسئولی به تکلیف خود عمل نکرده است و آنان از شهدا فاصله نگیرند.
 
رئیس اداره تبلیغات اسلامی بهشهر در پایان یادآور شد: در برابر عظمت شهدا نمی‌توانیم کارنامه‌ای برای خودم قائل باشیم و در مقابل نگاه بلند شهیدان جز شرمندگی چیز دیگری نداریم.
 
یادآور می‌شود: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، مراسم تشییع پیکر پاک 30 شهید غواص دوران مقدس در شرق مازندران از ساعت 8 تا 18 مرداد آغاز و عبور کاروان عشق و ایثار، از محورهای گلوگاه،خلیل‌شهر، بهشهر، رستم‌کلا، نکا و میاندورود فضای این شهر ها را عطرآگین می‌کند.


منبع : فارس

 

  

دیدگاه شما در مورد : آمادگی 250 هیئت مذهبی بهشهر برای استقبال از شهدای غواص

آمادگی 250 هیئت مذهبی بهشهر برای استقبال از شهدای غواص

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر