صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرمانده انتظامی آمل خبر داد

کشف کارگاه تولید آبلیموی تقلبی با برندهای معروف در آمل

فرمانده انتظامی آمل گفت: کارگاه تولید بيش از 11 تن آبليمو غيراستاندارد و تقلبی با مارک و برند يکی از شرکت‌های معتبر در شهرستان آمل کشف و ضبط شد.

کد خبر : 28642

تاریخ انتشار : 17/05/1394 - 10:59


کشف کارگاه تولید آبلیموی تقلبی با برندهای معروف در آمل

به گزارش خط امید بهشهر، سرهنگ ولی‌الله گنجیان‌مقدم از انهدام یک کارگاه غیر بهداشتی تولید آبلیموی تقلبی در آمل خبر داد و اظهار کرد: در اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق كالا و ارز، ماموران کلانتری 12 شهرستان آمل با دریافت گزارشی مبنی بر تولید آبلیمو تقلبی و غیربهداشتی در منزلی، رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی با بیان اینکه ماموران پلیس پس از دریافت این گزارش، اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی را آغاز کردند، خاطرنشان کرد: ماموران پس از شناسایی محل مورد نظر و عوامل تهیه و تولید آبلیموی تقلبی، با هماهنگی قضایی فردی به نام «الف ـ ح» را به اتهام تولید غیربهداشتی آبلیمو با مارک و برند شرکت‌های معتبر دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی آمل به کشف و ضبط بیش از 11 تن آبلیمو غیراستاندارد با مارک و برند یکی از شرکت‌های معتبر در بازرسی از منزل متهم اشاره کرد و ادامه داد: متهم پس از بازرسی‌های لازم برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد.

گنجیان‌مقدم در پایان از شهروندان خواست تا در خرید اقلام مصرفی روزانه خود به نوع بسته‌بندی، برند و تاریخ انقضاء کالا دقت کنند و با تاکید بر خریداری این کالاها از موسسات و فروشگاه‌های معتبر شهر، گفت: شهروندان موارد مشکوک را با تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : کشف کارگاه تولید آبلیموی تقلبی با برندهای معروف در آمل

کشف کارگاه تولید آبلیموی تقلبی با برندهای معروف در آمل

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر