صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
نماینده مردم قائمشهر در مجلس:

مدل جمهوری اسلامی نیاز کشورهای اسلامی است

نماینده مردم قائم شهر با اشاره به اینکه از ابتدای انقلاب اسلامی در همه ی مقاطع تهدیدات نظامی برکشور تحمیل بود، تاکید کرد : مدل جمهوری اسلامی نیاز کشورهای اسلامی است.

کد خبر : 2863

تاریخ انتشار : 25/06/1392 - 12:35


مدل جمهوری اسلامی نیاز کشورهای اسلامی است

به گزارش خط امید بهشهر _ مهندس کمال علیپور نماینده مردم قائمشهر،سوادکوه ،سیمرغ و جویبار در مجلس شورای اسلامی در مراسم اختتامیه جشنواره تابستانه پارک پاک – پارک سراج قائمشهر  گفت : یکی از کارهای خوبی که در استان مازندران آغاز شده ، اجرای برنامه های فرهنگی پارک پاک در شهرستان ها است.

وی افزود : انقلاب اسلامی ایران یک نظام فرهنگی است و ما وظیفه داریم که کارهای فرهنگی را در همه ی ابعاد در کشور پیگیری کنیم.

  وی ادامه داد : یکی از برنامه هایی که می تواند جلوی خیلی از ناهنجاری های جامعه را بگیرد و همچنین اوقات فراغت جامعه را پر کند ، اجرای کارهای فرهنگی است که باید در پارک ها ، مراکز اجتماعی و تجمعات بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

علیپور اذعان کرد : کشور ما یک کشور اسلامی است و دشمن هم بواسطه همین مدل جمهوری اسلامی که معمار کبیر انقلاب بنیانگذاری کردند ، ایستادگی می کند.

نماینده مردم قائمشهر ، سوادکوه ،سیمرغ و جویبار در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد : از ابتدای انقلاب اسلامی در همه ی مقاطع حتی در دفاع مقدس هم در کنار تهدیدات نظامی که برکشور تحمیل بود ، کار فرهنگی نیز انجام می شد که این رویکرد ، نیاز کشورهای اسلامی خصوصا مدل جمهوری اسلامی است.

کمال علیپور اظهار داشت : از دوران دفاع مقدس تا امروز شاهد این هستیم که استکبار جهانی با هجمه های فرهنگی ، رسانه ای و ... نظام جمهوری اسلامی را هدف گرفته است که مهمترین راه خنثی کردن توطئه های دشمن ، گسترش و تبلیغ اهداف انقلاب با همین کارهای فرهنگی به نسل های بعدی است.

وی در پایان گفت : چند سالی است که در  پارک ها کارهای ناشایستی انجام می شد و خانواده های ما کمتر به تفرجگاه ها و پارک ها مراجعه می کردند. اما امسال با اجرای برنامه های متنوع در ساحل و تفرجگاه ها و پارکها شاهد امنیت و همچنین حضور خانواده های با اصالت در این مناطق بودیم که امیدواریم این طرح فرهنگی در سطح کشور به اجرا در آید.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : مدل جمهوری اسلامی نیاز کشورهای اسلامی است

مدل جمهوری اسلامی نیاز کشورهای اسلامی است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر