صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
خطیب نماز جمعه بهشهر:

برای پیروزی هسته‌ای، باید بصیرت و هوشیاری بیشتری داشته باشیم

امام جمعه بهشهر گفت: تیم مذاکره، شورای امنیت و مجلس شورای اسلامی‌توجه داشته باشند که ما در شرایط فعلی باید بصیرت، هوشیاری و دقت بیشتری داشته باشیم تا در این جنگ نابرابر هسته‌ای پیروز میدان باشیم.

کد خبر : 28615

تاریخ انتشار : 16/05/1394 - 15:16


برای پیروزی هسته‌ای، باید بصیرت و هوشیاری بیشتری داشته باشیم

به گزارش خبرنگار خط امید، حجت الاسلام سید عربعلی جباری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته بهشهر با بیان اینکه اساس تکامل در همه ابعاد روزمره زندگی تقوا است گفت: شهدا به این دلیل که احیا گر امر امامت، ولایت و ارزش‌های والای قرآنی بودند، هم در این دنیا جایگاه والایی دارند و هم در آخرت صاحب شفاعت هستند.

 

وی ضمن دعوت از مردم شهید پرور بهشهر برای برگزاری با شکوه استقبال و تدفین شهدای غواص و خط شکن افزود: مسئولان تبلیغات گسترده و لازم را برای استقبال از این قهرمانان را انجام دهند.

 

امام جمعه بهشهر افزود: اسلام در صدد این است که انسان به کرامت و عزت برسد و عدل، مساوات و برادری در تمام سطوح جامعه حاکم شود و این حقوق و کرامت اسلامی‌است، اما حقوق بشر آمریکایی زندان‌های مخوف، شکنجه، آدم سوزی و پدیده داعش را به دنبال دارد.

 

سید عربعلی جباری تاکید کرد: تیم مذاکره، شورای امنیت و مجلس شورای اسلامی‌توجه داشته باشند که ما در شرایط فعلی باید بصیرت، هوشیاری و دقت بیشتری داشته باشیم تا در این جنگ نابرابر هسته‌ای پیروز میدان باشیم.

 

خطیب نماز جمعه بهشهر خاطرنشان کرد: خبرنگاران، انسان‌های مخلص، امین و دارای هوش بالا هستند که با اراده بلند خود اطلاع رسانی می‌کنند.

به گزارش خط امید، امام جمعه شهرستان بهشهر بین نماز از تعدادی از خبرنگاران شهرستان بهشهر تقدیر و تجلیل کرد. 

  

دیدگاه شما در مورد : برای پیروزی هسته‌ای، باید بصیرت و هوشیاری بیشتری داشته باشیم

برای پیروزی هسته‌ای، باید بصیرت و هوشیاری بیشتری داشته باشیم

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر