صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
با شکست تیم بابل:

بهشهر فینالیست مسابقات کشتی آزاد لیگ نوجوانان مازندران شد

تیم هیئت کشتی بهشهر با شکست تیم مالک اشتر بابل فینالیست مسابقات کشتی آزاد لیگ نوجوانان مازندران شد.

کد خبر : 28611

تاریخ انتشار : 16/05/1394 - 16:21


بهشهر فینالیست مسابقات کشتی آزاد لیگ نوجوانان مازندران شد

به گزارش خبرنگار ورزشی خط امید، مرحله پایانی مسابقات کشتی آزاد لیگ نوجوانان مازندران صبح امروز با حضور تیم‌های بهشهر، بابل، قائمشهر و ساری در سالن شهید‌هاشمی‌نژاد بهشهر آغاز شد.

 

در بازی نخست نوبت صبح این مسابقات، ساری مقابل قائمشهر بر روی تشک رفت و با نتیجه هفت بر سه قائمشهر را شکست داد و به مرحله فینال راه پیدا کرد.

 

در بازی دوم نیز تیم هیئت کشتی بهشهر مقابل تیم مالک اشتر بابل کشتی گرفت که با نتیجه 6 بر چهار از سد بابل گذشت و فینالیست این مسابقات شد.

 

بازی فینال مسابقات کشتی آزاد لیگ نوجوانان مازندران نیز ساعت 17 عصر امروز بین تیم‌های بهشهر و ساری در سالن ورزشی شهیدهاشمی‌نژاد بهشهر برگزار می‌شود و تیم‌های ساری و بابل نیز مسابقات رده بندی را برگزار می‌کنند.

به گزارش خط امید، مسابقات کشتی آزاد لیگ نوجوانان مازندران در پنج مرحله در طول ماه‌های گذشته برگزار شد که از هر گروه 5 تیم در این دوره از مسابقات حضور داشتند و از هر گروه، دو تیم به مرحله نیمه نهایی صعود کردند که در مرحله نیمه نهایی نیز تیم‌های بهشهر، بابل ، قائمشهر و ساری به مرحله نهایی راه یافتند و با تیم برنده گروه بعدی به رقابت می‌پردازد.

  

  

دیدگاه شما در مورد : بهشهر فینالیست مسابقات کشتی آزاد لیگ نوجوانان مازندران شد

بهشهر فینالیست مسابقات کشتی آزاد لیگ نوجوانان مازندران شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر