صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
در نمایشگاه دست‌آوردهای شهرداری‌های مازندران صورت گرفت:

بازدید معاون عمرانی استاندار مازندران از غرفه شهرداری بهشهر

معاون عمرانی استاندار مازندران از غرفه شهرداری بهشهر در نمایشگاه دست‌آوردهای شهرداری‌های مازندران بازدید کرد.

کد خبر : 28583

تاریخ انتشار : 15/05/1394 - 11:53


بازدید معاون عمرانی استاندار مازندران از غرفه شهرداری بهشهر

به گزارش خبرنگار خط امید، در اولین روز از نمایشگاه دست‌آوردهای شهرداری‌های مازندران که در مصلی جمعه ساری برگزار شد، علی نبیان معاون عمرانی استاندری مازندران و تورج نائیج‌پور رییس نظام مهندسی مازندران از غرفه شهرداری بهشهر بازدید کردند.

 

علی نبیان در حاشیه بازدید از غرفه شهرداری بهشهر اظهار کرد: ارائه دستاوردهای شهرداری بهشهردر این نمایشگاه، نقش مهمی‌در راستای جذب سرمایه گذار و رونق همه جانبه ایفا می‌کند.

 

معاون عمرانی استانداری مازندران افزود: نمایش پروژه‌های انجام شده در بهشهر از جمله ساماندهی منطقه سیل زده فراش‌محله با هزینه 20 میلیارد تومان، احداث کارخانه کمپوست با هزینه 8 میلیارد تومان، ارائه طرح‌های فرهنگی و اجتماعی در شهر و نمایش باغ‌های هفت گانه در یک مجموعه بسیار ستودنی است.

 

تورج نائیج پور نیز در سخنانی گفت: با بازدید از این نمایشگاه انتظارات سازمان نظام مهندسی مازندران از شهرداری بهشهر اغنا شده است و به نظر می‌رسد رویکرد اصلی حضور در این نمایشگاه تشویق سرمایه‌گذاران به حضور و نقش آفرینی و ارائه دستاوردهای مطلوب در حوزه مدیریت شهری باشد.

 

رئیس سازمان نظام مهندسی مازندران با بیان اینکه ما به مجموعه مهندسان و شهردار بهشهراعتماد داریم ادامه داد: مطمئنا رسیدن به کیفیت مطلوب شهرسازی و ممانعت از ساخت و سازهای غیر قانونی مخصوصا در حریم رودخانه‌ها به برنامه ریزی و تعامل بیشتری نیاز دارد. 

  

دیدگاه شما در مورد : بازدید معاون عمرانی استاندار مازندران از غرفه شهرداری بهشهر

بازدید معاون عمرانی استاندار مازندران از غرفه شهرداری بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر