صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

150 کیلومتر از راه های ارتباطی بهشهر خط کشی شد

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بهشهر از اجرای عملیات گسترده خط کشی در سطح تمامی محورهای اصلی ، فرعی و روستایی این شهرستان خبر داد و عنوان نمود : در حال حاضر 150 کیلومتر از راه های ارتباطی این شهرستان خط کشی شد.

کد خبر : 28529

تاریخ انتشار : 15/05/1394 - 10:17


150 کیلومتر از راه های ارتباطی بهشهر خط کشی شد

به گزارش خط امید بهشهر و به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی مازندران حسین عرفانی روز چهارشنبه افزود : خط کشی راهها که از مقرون به صرفه ترین نوع علائم ایمنی محسوب می گردند مستقیما در دید راننده قرار گرفته و با وی یک حس نزدیک و متقابل برقرار می نمایند.
وی ادامه داد: از این رو این اداره به منظور افزایش ایمنی محور ، هدایت وسایل نقلیه و آگاهی دادن به کاربران راه بخصوص در شب با دید محدود ، تفکیک باندهای رفت و برگشت در نقاط بدون جدا کننده وسط و کاهش میزان تصادفات و سوانح رانندگی عملیات اجرای خط کشی را در سطح محورهای ارتباطی این شهرستان در دستور کار خود قرار داد. 
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بهشهر یکی از اهداف اجرای خط کشی در سطح محورها را تعیین محدودیتهای حرکت برای هریک از کاربران عنوان و خاطر نشان ساخت: محورهای فرعی زاغمرز - بهشهر ، سفیدچاه - سرخ گریوه ، بیشه بنه - متکازین ، گرجی محله - قره تپه از جمله محورهای هستند که عملیات خط کشی در آنها به طول 150 کیلومتر به اتمام رسیده است.
از 10 هزار و 155 کیلومتر راه موجود در مازندران 510 کیلومتر در حوزه استحفاظی شهرستان بهشهر واقع شده است.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : 150 کیلومتر از راه های ارتباطی بهشهر خط کشی شد

150 کیلومتر از راه های ارتباطی بهشهر خط کشی شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر