صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهشهر:

خبرنگاری حرفه و رسالت انبیاء است

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهشهر گفت: حرفه و رسالت خبرنگاری اهمیت بالایی دارد چون حرفه و رسالت انبیا است.

کد خبر : 28509

تاریخ انتشار : 14/05/1394 - 18:30


خبرنگاری حرفه و رسالت انبیاء است

به گزارش خبرنگار خط امید، مسعود فلاح در دیدار با اصحاب رسانه به مناسبت هفته خبرنگار اظهار کرد: امسال از ۱۴ الی ۲۰ مرداد‌ماه هفته تجلیل از خبرنگاران اعلام شد که امیدواریم بتوانیم از تلاشگران عرصه خبر و آگاهی که وظیفه سنگین آگاهی بخشی به جامعه را به دوش می کشند تقدیر و تجلیل کنیم.

 

وی  با بیان اینکه حرفه و رسالت خبرنگاری اهمیت بالایی دارد چون حرفه و رسالت انبیا است خاطرنشان کرد: بیش از ۲۴۴ خبرنگار شهید در جنگ داشتیم و این نشان دهنده شجاعت و دلاوری و حقیقت طلبی این افراد است.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهشهرافزود: شهرستان بهشهر خبرنگاران شجاع، آزاده و حقیقت طلب را می‌پسندند که نقدی منصفانه داشته باشند و تنها جلوی پای خودشان رانگاه نکنند.

 

فلاح خبرنگاران را به چشم جامعه توصیف کرد و گفت: بنا بر شعار امسال که مقام معظم رهبری فرمودند خبرنگاران باید آنگونه قلم بزنند که برای رضایت خدا و مردم و جامعه باشد، نقد و قلم زدن کار بسیار ظریف و حساسی است.

 

وی درپایان گفت: انتظار می‌رود شاهد حضور فعال‌تر و شجاعانه‌تر خبرنگاران باشیم تا یک موج رسانه‌ای درست و هدفمند برای بالابردن هرچه بیشتر و بهتر سطح اطلاعات افراد جامعه و افکار عمومی را به دنبال داشته باشد.

  

  

دیدگاه شما در مورد : خبرنگاری حرفه و رسالت انبیاء است

خبرنگاری حرفه و رسالت انبیاء است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر